Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yogg Saron Spoiler

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Abi benim en çok eğlendiğim ve kesinlikle atmosferi sıkı olan instance AQ'di

Önce war effort vardı. Bütün server çalıştı çabaladı kapıları açmak için. Kapılar açılana kadar herkes deli gibi Nature resistance kastı maraudonda, dragonlarda kamp kurdu.

Kapılar açıldı, dumur oldu herkes heryeri böcükler istila etti. Silithusta 6-7 saat aralıksız rep kastık. Ertesi gün girdik instance'a.

Prophet Skeram - sıradan bosstu belki ama clone falan olayı güzeldi. Her guild kesmiştir ilk gecede

Bug trio - Düz yapılınca kolaydı bayağı. Sıradan fight işte

Sartura - Ehehe belki en eğlenceli fightlardan biriydi. Whirlwind'de tankların tauntu resistlenirdi patır kütür üzerine gelirdi. Ben o zamanlar mage oynuyodum can havliyle kaçardı herkes. İlk kestiğimiz zamanı hatırlıyorum. 2 kere ölmüştüm, corpse run yapıp yeniden katılıyorduk bossa, o zamanlar skeramın arkasında yoktu kapı falan.

Huhuran - Bossu ilk görünce biraz dumur olmuştum ben. Prenses diyince insan tabi güzel birşey bekliyor. İlk denemelerde 20%den sonraki damage'i görünce oha biz bu boss hayatta kesilmez demiştim. Sanırım ilk dps race kavramı burada başladı. Bundan önce başka bir boss hatırlamıyorum. Rolling ignitelarla tanışmam da bu bossla oldu sanırım.

Twins - Odaya giriş anı inanılmazdır zaten. Aynı anda 2 bossla savaşmak, blizzarddan yeniden bir ilk. Tanklar küfredip dururdu TF kullanamıyorlar diye hehe.

Cthun - Sanırım gelmiş geçmiş en süper encounterdır buglarını saymazsan. Fazla söze gerek yok.

Eğer ulduar'ın AQ'nun yarısı kadar güzel olacağını bilsem tekrar başlardım raidinge.
Sosyal ağlarda paylaş

Pre twins trash normaldi yine bir nebze ama Pre C'thun trash çok feciydi ya.

Princessle Twins kill'imiz arasında 1-2 vardı sanırım. Staff için quest itemı lootlamıştım ama alamıyorsun tabi ödülü. Twinsi kesmeden. Neyse kestik twinsi başladık trashi temizlemeye sanırım 1-1.5 saat sürmüştü bayağı bir wipela. Bir de kaç pack kaldığını da bilmiyorsun hasta olmuştuk.

Aslında bug varmış propheti kesmen yeterliymiş prophetin arkasındaki duvara koşunca o quest veren nozdurmuların yanına çıkıyormuşsun, ben bunu bayağı bir geç öğrenmiştim kafayı duvarlara vur sonra..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Wispy said:

Princessle Twins kill'imiz arasında 1-2 vardı sanırım. Staff için quest itemı lootlamıştım ama alamıyorsun tabi ödülü. Twinsi kesmeden. Neyse kestik twinsi başladık trashi temizlemeye sanırım 1-1.5 saat sürmüştü bayağı bir wipela. Bir de kaç pack kaldığını da bilmiyorsun hasta olmuştuk.

Aslında bug varmış propheti kesmen yeterliymiş prophetin arkasındaki duvara koşunca o quest veren nozdurmuların yanına çıkıyormuşsun, ben bunu bayağı bir geç öğrenmiştim kafayı duvarlara vur sonra..

bu bug ı kullanan guildi toptan banlamışlardı unuttum meshurdu baya
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:
Wispy said:

bu bug ı kullanan guildi toptan banlamışlardı unuttum meshurdu baya

bloodsworn. haftada 2 mc yapiyolardi bir de. fyrwenn burdaysa daha iyi bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...