Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilginizi çekebilir...

ShaokanTR

Öne çıkan mesajlar

üretilen birşey var aslında, ama arka planda kalıyo. Bu sisteme üye olduğunuzda bir websiteniz oluyo ve websitesi kurmak biraz yaratıcılık ister. Ayrıca sistem pazarlamaya yönelik. Günlük hayattaki pazarlamadan tek farkı, pazarladığımız ürünü belki de hiç karşılaşmayacağımız insanlara pazarlamamız. Yüz yüze konuşmak yerine chat yoluyla pazarlama yapılıyo bu sistemde. Zaten bence öncelik geçirdiğimiz boş vakti değerlendirmek ondan sonra da ek gelir kazanmak. Bu işi yaparken hiç bir şekilde günlük işlerimize mani olmuyo. Tabii arkadaşımın düşüncesine saygım var, bu da benim düşüncem.
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk başta bana da öyle gelmişti, sonuçta şimdiye kadar okuduğum ve araştırdığım bütün sistemlerde ya olayın bir sahtekarlık üzerine kurulmuş olması ya da paralırını alamamaları doğrultusunda yapılmış eleştirilerle karşılaşıyodum. Fakat bu sistemde firma en iyi reklamın tavsiye olacağını bildiği için, pazarlama işini üyelerine yaptırıyo, böylece üyeler yeni üyeler çekiyo ve %kazancın 60 ını kendine, %40 ını da üyeleriyle paylaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ShaokanTR said:
Ilk başta bana da öyle gelmişti, sonuçta şimdiye kadar okuduğum ve araştırdığım bütün sistemlerde ya olayın bir sahtekarlık üzerine kurulmuş olması ya da paralırını alamamaları doğrultusunda yapılmış eleştirilerle karşılaşıyodum. Fakat bu sistemde firma en iyi reklamın tavsiye olacağını bildiği için, pazarlama işini üyelerine yaptırıyo, böylece üyeler yeni üyeler çekiyo ve %kazancın 60 ını kendine, %40 ını da üyeleriyle paylaşıyor.

Dedem Patricia Teyze'ye 40 bin dolar kaptırdı ve bu parayı Etiyopya'daki off shore bankalardan birine yatırdılar. Alamadık bi daha artık aynı numarayı yemeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...