Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

var mısın yok musun 1 ve 2 ytl

Cons

Öne çıkan mesajlar

bu salak bi programı izlemediğim için kendimle gurur duyuyorum.orçun güldü diye izledm bunu 7 dkka gitti hayatımdan gerçi.oh iyi olmuş katılırsan mal gibi yarışmalara böyle olur.milletin götü şey olsun dışarda 2 kuruş eve götürcem diye bunlar süslensin püslensin yalandan 2 rol yapsın 500milyar götürsün.Züe derler adama
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:
bu salak bi programı izlemediğim için kendimle gurur duyuyorum.orçun güldü diye izledm bunu 7 dkka gitti hayatımdan gerçi.oh iyi olmuş katılırsan mal gibi yarışmalara böyle olur.milletin götü şey olsun dışarda 2 kuruş eve götürcem diye bunlar süslensin püslensin yalandan 2 rol yapsın 500milyar götürsün.Züe derler adama

sen gatılamıyon deye gıskanma
Sosyal ağlarda paylaş

Şu kız birinizin akrabası veya tanıdığı olsaydı edepsiz yorumları nasıl karşılardınız çok merak ettim. Terbiyesiz kaynamış buralar.

O edepsiz yorumları yazanlar aynı yorumları kendi anası , bacısı , tanıdıkları için kafalarında yankılandırsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Finkel said:
elini tuttum, bacım aklıma geldi çektim elimi

hakiki bi gülüş attım.sahte gülmedim

horizon çok klişe yaklaştın olaya.çok genel.ya o senin anan olsaydı.yahu ırzına mı geçti insanlar.sadece kelime yapılıo burda.

varmısın yokmusun a ztn çirkin kız cıkmıo yani.sadece bu kız için öyle denmio :).varmısın yokmusunu geçtim dünya üzerinde nefes alan her karşı cins için düşünülen söylenen şeyler bunlar.

abartmayalım
Sosyal ağlarda paylaş

"orçun beyin teklifi seks"

"hamdi beyin son teklifinin 500tl fazlası
yoksa arttıran hatunu kapatıcam otel odasına"

"hamdi de gaymıdır nedir 1.5 teklif edilirmi lan
çağır eve ne teklif ediceksen orta et"

"kız çok güzelmiş. Mersinli kızdı galiba.Keşke 25 açan teyzeyi öperken arkadan çekseymiş kameralar"

Klişe filan değil , burası adult +18 forumu değil , insanlar kişiler üzerine fantezi söylemlerde bulunsun. Bu yukarıda alıntı yaptığım yorumlar mı normal yorumlar ?

Peki madem öyle bu yorumları aynen üstteki mesajda belirttiğim gibi kendi yakınların için düşün. Sonra konuş. Ben rahatsız oldum ve belirtiyorum. Rahatsız olmayan beni ilgilendirmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

varmısın yokmusun a ztn çirkin kız cıkmıo yani.sadece bu kız için öyle denmio :).varmısın yokmusunu geçtim dünya üzerinde nefes alan her karşı cins için düşünülen söylenen şeyler bunlar.

abartmayalım

aklımda bi kaç şey var ama komik bişey bulamadım
yazdığın şey doru olunca zor oluryor
aslında en iy fikir hiç göz önüne iyice getirmememkti bunu

mental not.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...