Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

facebook'a feys demek.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

face, facebookun kisasi, nasil galatasarata gs veya cimbom, fenerbahceye fener, televizyona tv, sevkete mahmut diyosak, facebooka face demek neden garip olsun, fb bile diyebiliriz, ama fenerle karisir o zaman. neden karakter analizi yapildigini anlamis degilim, kaliplastirmayin olaylari, INDIR O ELI!
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadım.

hiç üye olmayanların en çok puanı olması gerekmiyor mu sonuçta onlar hiç üye değildiler. onlar facebooka bugün üye olmayan insanların ataları, facebooku kampüs içi iletişim aracı olarak çıktığında ilk reddeden harvardlı insanlar şüphesiz ki kazandıkları karizma puanlarını sonsuza kadar koruyacaklardır.
Sosyal ağlarda paylaş

maalesef bu puan kazanma olayına harvırdlıları dahil edemiyoruz, çünkü kendileri olayın çekirdeğinde yer almaktadırlar. olay harvardın dışına çıktığında, mevzunun büyüklüğünü görememiş, bu ne lan harvırdlı tanışma sitesine ne diye üye olayım diyen, big picture ı kaçıran insanlara eksi puan bile yazılabilir.

yukarda bahsettiğim şey ise 6 ay öncesine kadar, facebook baydı diyip bırakan insanlar ki bunlar ilklerden sayılabilir. çünkü privacy hede hödö olayı çok yoktu o zaman. belki de vardı. ordaki 6 aya takılmayın yani. 1 sene de olabilir. neyse işte. o zaman bırakmak bi trend değildi. ama şimdi privacysi var boku püsürü bi sürü şeyi var. bıraktım diye karizma yapmak pek olmuyo.

anlatabildim mi?

bence hayır ama siz bi deneyin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...