Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tesekkurler turk polisi

OogahBoogah

Öne çıkan mesajlar

kermit said:
Archangel_ said:
herkesde her şeyi yanlış anlıyabilme potansiyeli o kadar gelişmiş ki yapıcak bir şey yok.sesu nun ÖÖÖÖF ünü üzerime alınarak söylüyorum, yanılıyorsam özür dilerim. alkolmetreye (alet) üfledikten sonra eğer sonuç sınırın üstünde çıkarsa alet(!) onu direk merkeze bildiriyor ve sonrasında polise cezayı kesip aracı alkolsüz birine imza karşılığı teslim etmekten veya bağlamaktan başka yapacak bir şey kalmıyor diye biliyorum.o yüzden sordum....

kim söyledi bu yalanı sana ?

arkadaşın arabasını evinden 2 blok geride çevirip 58 promil alkollü çıktıktan sonra 2 blok ötede oturduğunu öğrenince polis; tüh keşke baştan söyleseydin, üfletmezdim, sınırı aşınca direk merkeze bildiriyor alkolmetre yapıcak bir şey yok artık. demiş...
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:
arkadaşın yemiş seni.O ellerindeki alet 40liralık bişey zaten.Neresiyle bildirecek merkeze.3 tane tuş var zaten üzerinde.Hangi merkeze bildirecek.Bi öncekinin kaç çıktığını kaydını bile tutamıyor.Kırk kere girdim çıktım ben böyle yalan görmedim birader =)

doğrudur yau.yanında bile değildim de polis arkadaşımı yemiş bence :P
bide böyle durumlarda tavsiye olarak şey duymuştum; üflemek istemezsek polis zorlayamazmış, bir sağlık kuruluşuna gidip kan verip kanda bakılmasını istiyebiliyormuşuz, bu arada doğal olarak karaciğer işi hallediyor...aslı var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:
herkesde her şeyi yanlış anlıyabilme potansiyeli o kadar gelişmiş ki yapıcak bir şey yok.sesu nun ÖÖÖÖF ünü üzerime alınarak söylüyorum, yanılıyorsam özür dilerim. alkolmetreye (alet) üfledikten sonra eğer sonuç sınırın üstünde çıkarsa alet(!) onu direk merkeze bildiriyor ve sonrasında polise cezayı kesip aracı alkolsüz birine imza karşılığı teslim etmekten veya bağlamaktan başka yapacak bir şey kalmıyor diye biliyorum.o yüzden sordum....

ahahhaha nasıl yemişler seni nasıl ahahha
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:
bLackcha0s said:
arkadaşın yemiş seni.O ellerindeki alet 40liralık bişey zaten.Neresiyle bildirecek merkeze.3 tane tuş var zaten üzerinde.Hangi merkeze bildirecek.Bi öncekinin kaç çıktığını kaydını bile tutamıyor.Kırk kere girdim çıktım ben böyle yalan görmedim birader =)

doğrudur yau.yanında bile değildim de polis arkadaşımı yemiş bence :P
bide böyle durumlarda tavsiye olarak şey duymuştum; üflemek istemezsek polis zorlayamazmış, bir sağlık kuruluşuna gidip kan verip kanda bakılmasını istiyebiliyormuşuz, bu arada doğal olarak karaciğer işi hallediyor...aslı var mı ?

Doğru yasal olarak mümkün ama pratikte güvenme.
Sosyal ağlarda paylaş

Trafik Polisi Serik'li olursa ya Bucaklı ol ya da Burdurlu ya da işte Tefenni, Karamanlı falan.
Bak ben mesela Bucak'lıyım.
Ehliyetsiz bir vatandaşım 2-3 defa Antalya'da Serik'li trafik polisine denk geldim.
Adam bana şunu sormuştu.

agam nerelising bagem sen
bucaklıyım abi dediydim
ooo snn amca baba kim kimlerdensigiz siz
falan diye sohbet açılınca bi şekilde kurtarıor sizi oradan.
ama böyle Bucaktan mesela Dereköylü olucaksın.
burdurdan cumhuriyetten falan olucaksın ya da susamlıktan
ne biliim karamanlı tefennide kuruyemişiyiz dicen
akdeniz tarafları böyle. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...