Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

buyur. oyunu edinmek için başka kaynak kullanıyorsun. sürekli gelip bok atıyor gibi oluyor ama dışarıdan birisi için rezalet bişey bu. üye olmak isteyen özel olarak araştırmadığı sürece olamıyor, isteyen istediği zaman satın alamıyor, satın alsa bile indirmek için official bi link yok veya parası neyse vereyim box alayım şansında yok. hizmete gel.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar torentten 15 k yla inmiyo darkfallın sitesinde belirttiği torent programını indirdikten sonra sağ alttaki ikona sağ tıklayın uploadu 1 e indirin download normal e geliyor,bende 4 mbit var 400 le 5*6 saate indirdi vala:p
bide son yorumumu yapayım,aoc e warhammere girdik scenario quest ikileminde hayatım karardı,ama bu oyunda vakit 1 sn bile boşa harcanmıyo böyle bir oyun yok abi oynamadım 98 den beri,seni birşeylere zorluyo,sabah başlıon bi bakmışsın akşam olmuş,en son wowun ilk zamanları ve ragnarokta ilk 6 ay yaşamıştım bu olayı :Dama bu oyun anlatılmayla olmuyor gerçekten oynamanız lazım ve bunun icinde para vermeniz şart yani,ama oynayın pişmn olmayacaksınız,balık tuttuğunuz yeri başkası farmlamış orayı yarım saat 1 saat balık tutamıosunuz,aadaya kadar yüzdümde orda tuttum,veya kestiğiniz ağacı önceden başkası kesmemiş olacak respawn süreleri var resmen mob gibi:D asdasd süper
Sosyal ağlarda paylaş

Patchliyorlar su anda daha indirmeye açmadılar ama bir design note eklendi bunu üstüne patch note u gelirmi bilmiorum.

said:
In today’s patch we introduce the first step of our ongoing commitment to improving the Darkfall PvE and solo/small group experience. We’ve added new low level spawns and updated many existing spawns to be more suited for solo players or small groups. These spawns are primarily located on the sub-continents and on the various small islands surrounding the mainland of Agon. This placement should make it easier to find secluded spots to hunt at.

This will enhance the following dynamics in Darkfall:

- More secluded spawns you can handle alone or with a friend
- More opportunities for solo players or small groups to make gold
- More readily available reagents for spell-casting
- As smaller groups become more viable, small scale PvP frequency will increase significantly.
- More purchasing power for individual players means a significant boost for the crafted items market

While we continue improving the solo to small group experience, our next PvE balancing priority is to improve things for larger groups.
Sosyal ağlarda paylaş

Patch notelarıda eklendi:

said:
Magic

Cool-down has been removed from Eldritch Sphere in Lesser Magic

The following spells now have a longer duration:

Earth Magic

* Acid ward
* Tarnish

Air Magic

* Arrow Ward
* Guiding Wind
* Lighting Ward
* Lighting Weakness

Spell Chanting

* Bless Other
* Hymn of Intellect
* Hymn of Might
* Hymn of Skill
* Hymn of Swiftness
* Hymn of Vigor

Necromancy

* Bludgeoning Weakness
* Desecration
* Infernal Ward
* Mental Weakness
* Pestilence
* Piercing Weakness
* Slashing Weakness
* Undeath

Water Magic

* Cold Ward
* Delayed Shot
* Gills
* Slow
* Water Breathing
* Weakening Chill

Witchcraft

* Disease
* Exhaust
* Ominous Drain
* Palsy
* Sluggish
* Spell Curse
* Stupidity
* Tongue Rot

Fire Magic

* Fire Ward
* Haste
* Rapid Shot
* Weakening Blaze

Greater Magic

* Flesh Curse
* Frailty
* Infliction Ward

Arcane Magic

* Hasten Spells
* Holy Ward
* Holy Weakness
* Mystic Ward

Lesser Magic

* Magic Ward

Monsters

* Major Monster Redistribution. For details see the Design Notes
* AI tactics have been updated and improved

Optimizations

* Auto optimization has been enabled on the client. This will try to automatically increase the frame rate when you are in huge battles. To use, open Options > Video Options > to disable/enable and to set your target FPS
* More optimizations to the client
* More client crash sources have been addressed

Corrections

* There have been several bug fixes to the world-building
* Skill Gain in all Crafting Mastery Skills has been increased.
* Clan Guard Towers have been fixed
* Bug fix to the rare situation where you had problems hitting a player using a cannon
* A challenger in a non-asset holding clan vs. city / hamlet conquest will now always be rogue for the duration of the siege.
* Clan lightning cannon reach has been tripled
* Most clan cannons deal more damage to players now
* Armor durability damage while in combat has been decreased by 30%

Features

* Auto Harvesting Enabled. Simply stand in front of the resource node and click the left mouse button. Your character will continue to harvest from the node until the node is depleted, character runs out of stamina, or is interrupted.
* A hotkey can now be assigned to each slot in the hotbar. Go to options > Input bindings to set them.

Thank you,
The Darkfall Team
Sosyal ağlarda paylaş

interface de neyi beğenmiyorsun? Ciddi soruyorum oyunun ilk haftası herkes bu interface rezil diyordu ancak nesi sorunlu dediğimizde yada nesi daha iyi olmalı dedğimizde gelen laflar ya çok saçmaydı yada hiçbirşey denmiyordu. Geçen günkü patch le birlikte hotbar a herhangi bir key combination assign edebilmede geldi ki herkesin tek sıkıntısı oydu millet atıyorum alt + G ile pot içmek için macro programı kullanıyordu oyun içinde key assignment yoktu onuda eklediler sonunda :P
Sosyal ağlarda paylaş

journal kısmı felan hantal dediğin gibi çünki bir browser kullanıyor yani internet sitesine erişimli birşey biraz garip;fakat ileride el atarlar diye düşünüyorum şu an için işlevini görüyor. party kurmak içinde ya birisine gidip "G" ye basıp invite party yapıcaksın yada /partycreate yazıp partyi kurup daha sonra /invite ad soyad yazıp tek tek invite ediceksin
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunu bayadir takip etmiyodum, pati forumlarini biraz kurcaladim, birazda darkfall forumlarini kurcaladim.. anladigim kadariyla oyun release olmus? yoksa bu sadece betaya pre-order yapanlarin kabulu mu? ayrica genel buglarin disinda cok buyuk sorunlar oldugu yazilmis.. mesela;

dont bother buying this bullshit. ive had authentication timeouts (which prevent you from logging on) since i bought the game. and they do nothing to fix it. multple error reports and they cant do shit, cept steal my money... and i still cant play. AUTHENTICATION TIMEOUT needs to be fixed you faggot ass fuck face nerds at av. its been fucking 2 months now.

bunlardan biri..simdi benim anlamadigim sitede 15 dakikadir dolasiyorum, bir oyunu satin alma menusu bile yok.. ustune bir de bu okuduklarim ben hicbir sey anladim.. oyun oynanabilir halde mi degil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe, verdiginiz linkten uyelik alip, oyunu satin alma sayfasini buldum (quest yapmis kadar oldum ya.. niye bu kadar gizler, saklarsin ki?) ama kocaman bir "SHOPPING SERVER IS OFFLINE" ile karsilastim.. Forumlari biraz daha kurcaladim, 100 posttan 80'i oyunu hazirlayan tayfayi amator olarak nitelendiriyor.. Denemekte mumkun olmiycak herhalde oyunu alamadigimiza gore :s

edit: neyse bosverin, oyunun kendi toplulugu oyundan umudu kesmis..
Sosyal ağlarda paylaş

o verilen sitede haftada 2*3 gün günde 1 saat açılıyor shop,ayrıca şikayet edenlerin hepsi,büyük ihtimal oyunu oynıyamadıklarından kaynaklanıyordur,yani 1 gün akşama kadar hiçbirşeyde kasarsın çok şeyde,tamamen dengeli oynamana bağlı,oyunu baya oynıyan var,her camp ana baba günü sabahın köründe bile millet deli gibi kasıyor valla:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...