Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 PTR Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

hayır ben arena rating'in dusuruldugunu hatırlıyorum ama 2 sezon sonraki itemlar honora dusuyodu. belki simdi hem 2 farklı levelda pvp seti oldugu icin direk honora dusebilir. cok karıstırdılar ortalıgı ya. yok 25 man yok 10 man. birbirine girdi hepsi kafam almıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

EEe şimdi harca ne olucak ki veya patchin ertesi gun harca nasılsa onlarla bişi alamayacağına inanıyorsun. Ama ya alınabiliyor olursa :)

Bu dual spec olayı tam olarak nasıl oluyor yani ben herseyimi hazırlayıp aha spec 1 bu itemları bunlar gemleri bunlar diyip sonra aynısını spec 2 için mi yapıyorum yoksa her seti tek tek giyip çıkarmak veya en bastan gemlemek falan gerekiyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

10 man'i olmaması pek mümkün değil gibi, adamlar artık her raidi 10-25 man yaparken bunu farklı yapmazlar. 4 değilde 2 addi olur 10 mande, ya da başka bir şekilde ayar yaparlar.

Heroizm için item gelmez heralde, sonuçta artık raidlerden heroizm düşmeyecek. Valor için açıklanan birşey yok ama kesin gelir bence. Sonuçta ulduar 10 man'den valor düşecek artık.

Açıklanan itemlere pek takılmayın, bu güne kadar sadece 200 item bulundu adamlar blue postla 800 item koyduk diyorlar 3.1'e. Demek ki daha gelen itemlerin 1/4'ünü ancak gördük.

Duel talentte itemlerle ilgili birşey yok, doğal olarak gemlerlede ilgili birşey yok. 2 Talent için 2 set glyph, 2 set action bar, 2 set talent hazırlıyorsun. Talent değiştirme tuşuna basınca diğer sete geçiş oluyor itemler aynı kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

LoP gereksinimi kalktı artık. Combatta değilsen direk değişiyorsun, BG'lerde sadece ilk hazırlık kısmında üstünde buff varken değişiklik yapılabiliyor, arenada hiçbir şekilde değişiklik yapılmıyor.

Glyph'in armor management sistemi ile alakası yok. Zaten artık direk talentin olduğu sayfaya almışlar glyph sayfasını, talent değişince onlarda direk değişiyor. Yani artık üstümüzde toplam 6 major, 6 minor takılı oluyor ama sedece 3er tanesi aktif oluyor talente göre
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:
3.1 icin elemental shaman talent tree önerebilecek var mı ?

http://talent.mmo-champion.com/?shaman=05330015232133513223013510050500310000000000000000000000000000000000000000000000&glyph=261518060304&version=9757

Ben bunu kullanmayı düşünüyorum.

Glyph of Flame Shock ile Glyph of Lightning Bolt arasında kaldım, denemeden birşey demek zor ama genede LB daha mantıklı geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:
ombakkombak said:
ya bu dual specc hiçbir yaraya

derman olmadı

1 mt specc var; 1 trash tanking specc var; 1 holy pve specc var; 1 holy pvp specc var. Hatta arada bir can sıkıntısına ilaç retri specc var. Hadi onu geç ama ilk 4'ü elzem.

Tek paladin misin guildte :)?

10-12 tane aktif paladin var; ama her specc oynamayı seviyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...