Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horde un üstün olduğu BG tavsiyeleri..

Barathrum

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar migrate yapıp bundan sonraki wow hayatımızı o serverda devam ettirmek ve noktalamak istiyoruz.Tam 5 serverda oynadık wow çıktığı günden itibaren ve artık sıkıldık sürekli değişen friend listlerden :) Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Aradığım kriterler;Horde'un bglerde üstün olması,arenada az takımın mevcut olması yüzünden 10 kere aynı takımla karşılaşmamak.Oyuncu bolluğu.Pug raid kuruyoruz voa 25 naxx 25 falan,bunlara kolaylıkla adam bulabilmek istiyoruz.

http://www.realmhistory.net/arena-statistics/battlegroups/2v2.html .biraz araştırdığımda blackoutta 18 server var,rampage de 13.Bu 2 bg ilgimi çekti.Misery'de lvl 60 ta oynadım horde çok üstündü bglerde.Reckoning'te 70 de oynadım rezaletti.Vindicationdayım şu an.Sinir krizleri geçiriyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:
karazhan da inanılmaz bir horde üstünlüğü var. serverda sadece horde var desem yeridir. PVE konusunda sıkıntı çekmezsiniz diye düşünüyorum.

PVP ile ilgilenmediğim için arenalarda durum nasıldır bilemem ama yakın zamanda bilen biri gelir mutlaka:)

Abi karazhandayım zaten.New Motion guildindeyim.Sırf horde zaten server ally yok.Strand of ancients taşım yok 3 gündür alamadım ally girmiyo bglere.Wg'de hep aynı 100k hp li ally dolu.Pve olarak güzel server.pvp olarak gördüğüm en rezil battlegroup'a sahip server...
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:
Aket-Atum said:
karazhan da inanılmaz bir horde üstünlüğü var. serverda sadece horde var desem yeridir. PVE konusunda sıkıntı çekmezsiniz diye düşünüyorum.

PVP ile ilgilenmediğim için arenalarda durum nasıldır bilemem ama yakın zamanda bilen biri gelir mutlaka:)

Abi karazhandayım zaten.New Motion guildindeyim.Sırf horde zaten server ally yok.Strand of ancients taşım yok 3 gündür alamadım ally girmiyo bglere.Wg'de hep aynı 100k hp li ally dolu.Pve olarak güzel server.pvp olarak gördüğüm en rezil battlegroup'a sahip server...

hahah burda New Motiondan uyeler var mı idi yaw ? senin nick ne Barat ?
Sosyal ağlarda paylaş

Silmarwen said:
Magtheridon'da 5 gündür (benim gördüğüm ki çoğuna girmişimdir) Wintergraspta ilk kez bu kadar zorladı alliance. Az kaldı verioduk keepi.

Battlegroup olarak fena sayılmayız, gerçi bazen çok saçma sapan adamlar geliyor horde tarafına. Ha Arena olayını bilemem o ayrı :D
saydıgım kadarı ile 13 dah afazlada olabilir serevrdan magtheridona ally migrate var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...