Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sierra'dan bunu beklemezdim. Yuh be, yuh.

Bone

Öne çıkan mesajlar

Level'da okuduğuma göre Half-life 2 önce konsolda çıkcakmış. İyi halt yiycekler.

Yahu şu an cs nerde oynanıyor? Şu an ns nerde oynanıyor? Şu an tfc nerde oynanıyor? Hepsi PC'de oynanıyor.

Ne halt yemeğe böyle birşey yapıyorlar anlamadım.

Tamam, yarış oyunları, aksiyon oyunları, konsolcular tarafından çok tutuluyor, o tür oyunları konsolda oynamak çok rahat. Bunu heryerde sölerim.

Ama Sierra, ve HALF-LIFE? Sadece hıyarlar diyorum. Yeter de artar bile...

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 06 Şubat 2003 18:25 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Saikn ol abi napalım beklicez[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

Ben süper zengin değilim kişisel olarak, öyle tomarca paramız yok. Ama eğer bir firma hakediyorsa o vereceğim 40 50 doları, rahatlıkla veririm (Peter Molyneux amca mesela, Populous'u abimin salakmısın git kopyasını al demesine karşı orjinal aldım, sırf ustaya saygım olsun diye)[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bu güne kadar bir kez orjinal oyun aldım o da çalışmadı. adamlara elli kez yazdım sorunu anlattım filan kaç gün sonra alaksız bir cevap yazdılar ben yine bir sürü mesaj attım cevap bile vermediler. Bende yemin ettim bir daha orjinal alanı diye... Orjinalmi, benden uzak dursun, bedava deseler almam netten indiririm.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

uo orjinal için para biriktirmiştim.

Gittim aldım. Çalışmadı namussuz. KAyıt numarası da internet sitesinde işe yaramadı. Kaldım öle ortada.

İkinci sanşızlık, Lands Of Lore 3 aldım orjinal. O da çok sıkıcı oyun çıktı.

Ama dungeon keeper 2 var orjinal, onu aldığıma pişman olmadım.

ha bi de dark omen vardı, warhammer, onun cdsi kayıp..

üstüne theme park bulmuştum ucuza. O da pek bir işe yaramıyor süs niyetine duruyor evde[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 06 Şubat 2003 20:33 tarihinde demiş ki:
Çünkü xbox da korsan yok o kadar kolay, tabii ki oyun endüstrisi oraya kaçar. Şikayet edeceğimize orjinal oyunlarını alıp firmalara destek olsaydık PC den şaşmazlardı...[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Neden sadece x-box dedın anlayamadım.yanı sadece x-boxdamı cıkacak?
Bu arada x-box a cıp taktır gıt 5-10 mılyona oyunlarını al oyna.Ama game Cube de ıste korsan yayıncılık yok.Ve bu gıdıslede sımdılık ımkansız.Ama konsolda ılk olarak cıkması cok normal.Sierra sızı degıl oncelıkle kendı kazanacagı parayı dusunmek zorunda.Orjınal oyun alıyormusunda yakınıyorsun bu kadar?Hll olsun adamlara.[hline]Simofle

[b]O 55 bin sosisliden biri

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...