Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küçük yeğenim ve Metin2

Chaz

Öne çıkan mesajlar

8 yaşında bi yeğenim var. Yaklaşık bir buçuk hafta önce geldi odama ,

yeğen -dayı metin2 diye bi oyun varmış biliyomusun sen ?
ben - Lan olm bırak öyle salak oyunları oynama
yeğen - Okuldan arkadaşlar söyledi çok güzelmiş
ben - Değil güzel falan hiç oynama
yeğen - tamam ( dedi ama biliyorum gidip indirecek yani)

birkaç haftadır bizde kalıyolardı , geçenlerde baktım internet hızı bi yavaşlamış falan , salona gittim bizim yeğen orda almış bilgisayarını takılıyo gittim yanına :
ben- nabıyon
yeğen - hiiç

gittim baktım bişeyler indiriyo evet Metin2 yi indiriyomuş , sonraki 2 3 gün boyunca durmadan sabote ettim bağlantısını indirmesin diye oyunu ama sonuç olarak öyle ayda böyle bulacak bi yerden oynayacak yani , dedim tamam ulan bırak sen indirme ben indiricem sana bu oyunu .

Oyunu kurduk o savaşçı açtı bir adet adı : Yenilmez , bende sura açtım (büyücüymüş galiba sdf) sırf gönlü olsun diye bir süre oynadım sonra baktım olcak gibi değil sildim pc den oyunu ama bizim yeğen oynamaya devam etti .

Kısacası oyun baya bi sardı bunu fazla oynamaya başladı ben bunu oyundan nasıl soğuturum yahu ? yeğenimin yeni nesil kınayt onlayn parti piliz olmasını istemiyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

benim kardeşimde öyle ya garip garip oyunlar bulup paso yüklüyor ben sildikçe o yine yüklüyor.geçen oda yüklemiş metin2 yi dövdüm garibanı,artık pc ye otururken bile izin istiyor.hatta bende geçen diablo 2 yükledim al bunu oyna dedim güldü bune lan mario mu dedi ciddi ciddi ahaha :D.fifa 2009 felan yükledimde onu oynuyor artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Chaz said:

yeğen -dayı metin2 diye bi oyun varmış biliyomusun sen ?
ben - Lan olm bırak öyle salak oyunları oynama
yeğen - Okuldan arkadaşlar söyledi çok güzelmiş
ben - Değil güzel falan hiç oynama
yeğen - tamam ( dedi ama biliyorum gidip indirecek yani).

ehueh fırat geldi aklıma bunu okuyinca^^

Chaz said:
Kısacası oyun baya bi sardı bunu fazla oynamaya başladı ben bunu oyundan nasıl soğuturum yahu ? yeğenimin yeni nesil kınayt onlayn parti piliz olmasını istemiyorum .

O yaşta soğutman zor acıkcası cünkü arkadaslarından acaip etkileniyolar.Gördüğüm iki çocuktan birinin elinde PsP var mesela.Bu yaştaki çocukların, çocukluklarını bilgisayar başında gecirmeler cok kötü bişey bence.

Ama çıkıp onla top filan oynayabilirsin mesela.Arkadaşlarını da topliyim mahalle maçı tadında bişeyler düzenletebilirsin.:D Abimler küçükken hep mahalle maçı falan yaparlardı, biz de köşede tezaurat yapar yada evcilik oynardık.
Kalmadı böyleleri simdi.

of yaşlı hissettim birden be.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...