Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ele batan zımbırtı

Masteis

Öne çıkan mesajlar

elime bi tomar diken battı ki oturup teker teker hepsini çıkarırken son 1 tanesi birazcık dibe inmiş avucumda siyah bi nokta olarak görünüyor sadece onu bi çıkartamadım ve sinir bozucu ağrıya sebep oluyor. hani acıtmıyor ama uyuz oldum orda durmasına minimal minimal ama sinir bozan ağrılara sebep oluyor. iğneyle oydum parçaladım elimi banamısın demiyor çıkmıyor. bu lanet şeyi çıkarmanın başka bi yolu yokmudur?
Sosyal ağlarda paylaş

haha bende cok uyuz olurum böyle şeylere hayatta dayanamam hemen parçalar cıkarmaya çalışırım. Sık sık yaptığım şey tırnağın sağ ve sol kenarlarında bi tırnak parçası daha oluyor ya hemen çart diye çekerim aşağı doğru gittiği yere kadar soyulur sonra acısıda oluyor ama napiyim dayanamıyorum.

Sana tavsiyem dayanabilirsen bir kaç gün sonra cıkarmayı dene o diken yavaş yavaş dışa doğru cıkacaktır
Sosyal ağlarda paylaş

bi kaç gün bekleme. o diken kalbine doğru ilerleyecektir. bi kaç gün çok geç olabilir. ayrıca cımbızı kullanmayı bılsen uç vermesini beklemezsın. cımbızın olayı ucu yokken alması zaten. annen falan bılıodur cımbız kullanmayı gıt ona söyle çıkartsın
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:
sadece toplardamara saplanmışsa öyledir diye biliyorum. başka türlü de mümkün değil zaten=)

önünde soyunsam toplar damarlarımı gösterebilir misin shadow? gösteremezsin. nerden bilicen neren toplardamar. hadi hepsini biliosun, aradan bi tane haylaz toplardamar çıkmayacağı ne malum? heryerde olabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

annemin çenesine cam batmıştı trafik kazasında. batmış daha doğrusu ben 2.5 yaşındyım nerden bilicem.
türkiye'ye göç ediyoruz o sıra. yer yurt iş güç yok tabi.
ertelemişler.

daha sonra baya geç olsa da o cam alınması için ameliyata gidildiğinde o küççük kıymık girdiği yerin 6cm altından boyundan çıkarıldı. çok tırsarım o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:
annemin çenesine cam batmıştı trafik kazasında. batmış daha doğrusu ben 2.5 yaşındyım nerden bilicem.
türkiye'ye göç ediyoruz o sıra. yer yurt iş güç yok tabi.
ertelemişler.

daha sonra baya geç olsa da o cam alınması için ameliyata gidildiğinde o küççük kıymık girdiği yerin 6cm altından boyundan çıkarıldı. çok tırsarım o yüzden.

hareket mi etmiş :|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...