Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Olası Fake] Patch Notes 3.1

mokoko

Öne çıkan mesajlar

hunterlar daha bahtsiz o konuda ya

sting auto steady auto XX steady auto XX steady bide CD lari izle

XX in yerine chimera veya explosive yada BM icin arcane shot koy MM icin otu boku kat o kadar

diger pure dps ler nasil bilmiyorum ama ciddi anlamda pure dps classlari elden gecirmesi lazim blizzard in

eskiden az dps yapiyor diye utility ve esneklik verdigi hybridlerin bariyerini kaldirdi direk

yeni basliyor olsam hayatta pure dps class acmam
%5 daha fazla damage potansiyeli icin tek karakterde 3 in 1 firsatini kaciranada salak derim
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bizde bir trasnsformers druid abimiz var. Normalde resto aşığı ama guildin tek restosu o olduğu, guildde moonkin olmadığı ve sadece 2 feral druidimiz olması gibi sebeplerden dolayı şuan 3 farklı setinide toplamış durumda :D.

Tank,moonkin ve resto için bana 50 şer tane glyph yaptırttı, bir hafta içinde 8-10 kes talent değiştirdiğine ben şahidim o derece. Abi healer lazım, yok moonkin lazım, abi heroice tank gelirmisin vs diye tam transformers tadında yaklaşıyoruz kendisine.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Valla bizde bir trasnsformers druid abimiz var. Normalde resto aşığı ama guildin tek restosu o olduğu, guildde moonkin olmadığı ve sadece 2 feral druidimiz olması gibi sebeplerden dolayı şuan 3 farklı setinide toplamış durumda :D.

Tank,moonkin ve resto için bana 50 şer tane glyph yaptırttı, bir hafta içinde 8-10 kes talent değiştirdiğine ben şahidim o derece. Abi healer lazım, yok moonkin lazım, abi heroice tank gelirmisin vs diye tam transformers tadında yaklaşıyoruz kendisine.

ii sabır valla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...