Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Olası Fake] Patch Notes 3.1

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:
Boci said:
Ahh ahh ne güzel geliyor kulağa druid qq ları... Fake iken bile bu kadarsa gerçek olduğunu anladıklarında neler olacak. Ağzım kulaklarımda takip ediyorum :)

bize 3 sn s.shift cd gelirse size de 10dkk cdli coh gelir inşallah :D

Yaa lütfen ama ya. Böyle de beddua edilmezki
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:
Dworgian said:
Boci said:
Ahh ahh ne güzel geliyor kulağa druid qq ları... Fake iken bile bu kadarsa gerçek olduğunu anladıklarında neler olacak. Ağzım kulaklarımda takip ediyorum :)

bize 3 sn s.shift cd gelirse size de 10dkk cdli coh gelir inşallah :D

Yaa lütfen ama ya. Böyle de beddua edilmezki

e anla bize o cd ne kadar acı verir :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
oyundaki diğer stance changeler spaheshift yanında cok cucuk farklar yaratıyor. cok cok normal cd olması, tek tusla 20k armor'a %50 speed'e gecmış olması cok buyuk bı olay.

lol?

Warrior permanent 20k armor & 20k HP ile etrafta WW/BS/MS yardırırken sorun yok, ama druid olunca sorun?

Druid dediğin adam caster form da 7k armor ile geziyor.

O zaman feral specleyenler de sürekli olarak Dire Bear Form ve Cat Form bonusları ile gezsinler?

Geçiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız durumu warrior druid yönünden bakıyorsunuz tadsızlık oluyor. sadece ikisi arasında bir kıyaslama yapılırsa zaten warriora şans vermiyorum açıkcası feral karşısında ama her iki classında başkalarına karşı zaafı/üstünlüğü var bunu tartışmak yersiz, kaldı ki gerçekci olmayan bu patch notları üzerinden yapılması üzücü.

ps: bu arada gerçek değil falan diyorum da ya çıkarsa!?!
Sosyal ağlarda paylaş

Anlatamıyoruz işte onu, mütemadien bir ağlama durumu söz konusu.

Bilmem kaç kere söyledim, boşuna yormayın kendinizi, burda yazdıklarınızın hiçbir anlamı yok diye.

Madem über theory-craftersınız, EJ var bunun için genel anlamda, oralara yazın? Madem sürekli ağlayacaksınız, official forumlar var oralara yazın.

O über güçlü, her defasında beni çimdiklio, ben de öyle olmak istiyorum muhabbetti boş yani.
Sosyal ağlarda paylaş

e tamamda, en relax ortam burası gangren. ağlayan ağlasın, elitist olan elitist olsun. zaten birşey değişmiyor, tadında kavga edilirse de süper oluyor açıkçası. benim paticikten daha iyi bildiğim türkçe bir wow forumu yok. ki paticik wow forumu değil o da var hehe alt bölüm sonuçta ve ben acayip keyif alıyorum açıkçası. kavgasını eden etsin, oyun sonuçta kalkıp KO' daki gibi "NMASIL BENİ KESERSİN LAN AL SANA BIÇAK" dicek tipler de yok. sakıncası olmaması gerek tbh
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Bütün druidler 61/61/61 gezio ortalıkta zaten..

gief!

:D

Boci said:
Bırakın ağlasınlar ya. Rahatlarlar :)

abi

birincisi o patch notları fake

ikincisi ne bu kuyruk acın druidlere karşı onu da çıkartamadım ki ben. çok mu ezdiler kuzum zamanında arena da oynıcam ben dediginde "no we have an imba resto-druid roflmao" mu dediler sana kıyamam sen coh atsana bak cici cici. hem daha hazır 6 sanie cd deyken

:)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
[
ikincisi ne bu kuyruk acın druidlere karşı onu da çıkartamadım ki ben. çok mu ezdiler kuzum zamanında arena da oynıcam ben dediginde "no we have an imba resto-druid roflmao" mu dediler sana kıyamam sen coh atsana bak cici cici. hem daha hazır 6 sanie cd deyken

:)

druidlere karşı bir kuyruk acım yok arkdaşım. resto druidlere karşı bir kuyruk acım var. yok, takım bulamam derdim olmadı da. innervate atıp, %300 hızla pillar arkasında koşturup DISPEL atamadığım bir class. dispel diyorum, CD si yok, cast time ı yok. abi bir tuşa basacam okadar, adam tüm innervatei yedi bitirdi, ben bi dispelleyemedim. şaka gibi.

rejuv atar, regrowth atar, tam dispel atacakken lifebloom atar, lifebloom dispellenir adam heallenir. kumar işi resmen, dispel atsam mı atmasam mı onu düşünüyorum. mana burn cast ederken, ayı olur kedi olur boşa gider. adama frost novat atarsın, durmaz bile koşmaya devam eder. rogueların poisonlarını 1 tuşla siler atar. bari abolish poiosnu kaldırın dispel mekaniğini uygulayın tek tek silsin di mi. hem healer olup hem de CC manyağı olan bir class olabilir mi abi. cyclone,cyclone, cyclone, flash healin ortasında FERAL CHARGEROFL, bash (bash miydi ayıyken koydukları stun), rofl, qq moar.

of be ne dolmuşum fasdasdas
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
said:
iyide warrior'ın ranged dpsi root'u healı move pseed increase'i ranged dot'u cc si yok.

resto druidde bunların hepsi yokmu?

61/61/61'e gerek yok bunlar icin.

Resto druid'in Ranged DPS'i her healerda var.
Geçiniz.
Snare/CC, her healerda var.
Geçiniz.
Resto Druid'in Ranged DoT'u, Priest ve Shaman'da da var.
Geçiniz.
Move Speed Increase dediğin şey için druidin form değiştirmesi gerekiyor (Cat -> Dash veya Travel Form) Bunu yapan druidu o sürede yakalayıp, hesabını veremiyorsan, bu sizin sorununuz.

Yani karşılaştırma yapıyorsan, diğer sınıflara da bir göz at.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Cuce said:
said:
iyide warrior'ın ranged dpsi root'u healı move pseed increase'i ranged dot'u cc si yok.

resto druidde bunların hepsi yokmu?

61/61/61'e gerek yok bunlar icin.

Resto druid'in Ranged DPS'i her healerda var.
Geçiniz.
Snare/CC, her healerda var.
Geçiniz.
Resto Druid'in Ranged DoT'u, Priest ve Shaman'da da var.
Geçiniz.
Move Speed Increase dediğin şey için druidin form değiştirmesi gerekiyor (Cat -> Dash veya Travel Form) Bunu yapan druidu o sürede yakalayıp, hesabını veremiyorsan, bu sizin sorununuz.

Yani karşılaştırma yapıyorsan, diğer sınıflara da bir göz at.

yani bütün classları birleştirince resto druid oluyor voltran gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...