Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Olası Fake] Patch Notes 3.1

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Greeny said:
Dworgian said:
[
ikincisi ne bu kuyruk acın druidlere karşı onu da çıkartamadım ki ben. çok mu ezdiler kuzum zamanında arena da oynıcam ben dediginde "no we have an imba resto-druid roflmao" mu dediler sana kıyamam sen coh atsana bak cici cici. hem daha hazır 6 sanie cd deyken

:)

druidlere karşı bir kuyruk acım yok arkdaşım. resto druidlere karşı bir kuyruk acım var. ....

boci ye demiştim ya neyse artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Cuce said:
said:
iyide warrior'ın ranged dpsi root'u healı move pseed increase'i ranged dot'u cc si yok.

resto druidde bunların hepsi yokmu?

61/61/61'e gerek yok bunlar icin.

Resto druid'in Ranged DPS'i her healerda var.
Geçiniz.
Snare/CC, her healerda var.
Geçiniz.
Resto Druid'in Ranged DoT'u, Priest ve Shaman'da da var.
Geçiniz.
Move Speed Increase dediğin şey için druidin form değiştirmesi gerekiyor (Cat -> Dash veya Travel Form) Bunu yapan druidu o sürede yakalayıp, hesabını veremiyorsan, bu sizin sorununuz.

Yani karşılaştırma yapıyorsan, diğer sınıflara da bir göz at.

gangren bütün dünyaya karşı teksin şu an sanırım :D her yerde insanlar resto druidden muzdaripken "yok ya pek bi numaraları" demek cesaret işi :D

ve sahte olduğu belli olan patch notların bu kadar tartışılmış olması da cidden düşündürücü
Sosyal ağlarda paylaş

"Pek bi numaraları yok" demedim, ayrıca bütün forumunda bana karşı olması birşey ifade etmiyor.

Benzer skiller diğer sınıflarda da var. Oynamayı bilen işi götürüyor.

http://www.arenajunkies.com/rankings/2v2/ -- Top 10'da, 1 (bir) tane druid - o da feral.

http://www.arenajunkies.com/rankings/3v3/ -- Top 10'da druid yok.

http://www.arenajunkies.com/rankings/5v5/ -- Top 10'da 2 tane druid, biri feral.

Siz hala burada Resto Druid QQ diyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:

druidlere karşı bir kuyruk acım yok arkdaşım. resto druidlere karşı bir kuyruk acım var. yok, takım bulamam derdim olmadı da. innervate atıp, %300 hızla pillar arkasında koşturup DISPEL atamadığım bir class. dispel diyorum, CD si yok, cast time ı yok. abi bir tuşa basacam okadar, adam tüm innervatei yedi bitirdi, ben bi dispelleyemedim. şaka gibi.

burda hatalar var. hani %300 hız? öyle bi hızımız varsa biz niye gerzek gibi 5k bayılıoruz da uçan guş oluoruz koştururuz abi yerlerde daha verimli olur :D

ayrıca innervate atıp kaçan bi druide 1 tane instant büyü atamadıysan orda sorunu druidde aramaman lazım açık sölim :)

Greeny said:
rejuv atar, regrowth atar, tam dispel atacakken lifebloom atar, lifebloom dispellenir adam heallenir. kumar işi resmen, dispel atsam mı atmasam mı onu düşünüyorum. mana burn cast ederken, ayı olur kedi olur boşa gider. adama frost novat atarsın, durmaz bile koşmaya devam eder. rogueların poisonlarını 1 tuşla siler atar. bari abolish poiosnu kaldırın dispel mekaniğini uygulayın tek tek silsin di mi. hem healer olup hem de CC manyağı olan bir class olabilir mi abi. cyclone,cyclone, cyclone, flash healin ortasında FERAL CHARGEROFL, bash (bash miydi ayıyken koydukları stun), rofl, qq moar.

of be ne dolmuşum fasdasdas

ha ayrıca bi restokin druidin bir maçta söyledigin herşeyi efektif ve tam timingle yapması lazım ve bunun için kaç tuşa tam zamanında basması, rakibin hareketine göre o kombinasyonu kafasında oturtması gerektiğini bir hesaplayalım.

form change: bear form, travel form, cat form, (3)

caster form: rejuv, regrowth, lifebloom, abolish poison, remove curse, entangle, cyclone, innervate (8)

bear form: charge, bash (2)

cat form: prowl, pounce (bu ikisi opener), dash (3)

total 16 tuştan bahsediosun. ve bu 16 tuşun hepsinin tam vaktinde kullanılması gerektiginden bahsediosun. ve sanki resto druidler fear immune muş, attıkları rootlar bozulamazmış, cyclone un diminishing return ü yokmuş, innervate 50k mana veriomuş gibi konuşuosun.

rispekt :)

( dipnot: guilde gel de ventte detaylı anlat bakim nedir bu durum :D )
Sosyal ağlarda paylaş

dwo bi git alla alla timingmiş, herkes mi skilliydi abi ozamanlr :P bu arada tbc için konuşuyorum ben, wotlkda 1 kez bile bg yapmadım, wg bile yapmadım o derece :P

edit: adam ebesinin şeyine kaçıp, innervate atıp, tekrar öbür ebesinin şeyindeki pilların arkasına geçerse ben napim fasd
Sosyal ağlarda paylaş

ne guzel ya
• New Spell: Unholy Grip, 20 Runic Power, 3 min cooldown – Harnesses the unholy energy that surrounds and binds all matter, drawling all targets within a 30 yard radius towards the death knight and forcing all enemies to attack the death knight for 6 sec.

dklara bi pul daha
1 tane yetmiyodu cunku oraya buraya ucmamiza bide area bu

bide elem shamana sifir deisiklikw ar
huzur ya
ahaha
hic urasmiyolar
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
dwo bi git alla alla timingmiş, herkes mi skilliydi abi ozamanlr :P bu arada tbc için konuşuyorum ben, wotlkda 1 kez bile bg yapmadım, wg bile yapmadım o derece :P

edit: adam ebesinin şeyine kaçıp, innervate atıp, tekrar öbür ebesinin şeyindeki pilların arkasına geçerse ben napim fasd

senin dps olan arkadaşın druidin kaçmasına izin vermicek :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Greeny said:

senin dps olan arkadaşın druidin kaçmasına izin vermicek :D

NERD RAGE

abi tamam biz beceremedik druid kadar lame bi classı durdurmayı :P
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Greeny said:
Dworgian said:
[
ikincisi ne bu kuyruk acın druidlere karşı onu da çıkartamadım ki ben. çok mu ezdiler kuzum zamanında arena da oynıcam ben dediginde "no we have an imba resto-druid roflmao" mu dediler sana kıyamam sen coh atsana bak cici cici. hem daha hazır 6 sanie cd deyken

:)

druidlere karşı bir kuyruk acım yok arkdaşım. resto druidlere karşı bir kuyruk acım var. ....

boci ye demiştim ya neyse artık :)

Abi yetişemiyorum ki cevap yazmaya :)
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:
Lorrotar said:
Maelstrom Weapon: Cast time reduction now applies to any spell with a cast time.

böyle bişey gelirse flame shock lavaburst kullanırız sanıorım artık enhance shaman ile sdfsdf.hatta glyph of flame shock bile kullanılır.

konu başlığına dikkatini çekerim.

olası fake diyo tamam ama böyle bişeyin kesinlikle gelmiceği anlamına gelmez.fikir olmuş oldu,gelirse diye dedim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...