Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Additional instances cannot be launched, please try again later..

katliamci

Öne çıkan mesajlar

katliamci said:
Sawer said:
hayatımda boyle bir hata gormedım:D.Hangi instancedan alıyorsun bu hatayı?

Raidlerden degil ama hemen hemen her gittigim heroicten alıyorum.hayat ZINDAN oldu.

kesın sylvanas serverındasın dimi :) bizim ordan kaçış nedenimiz bu..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu hata şu an serverda çok fazla instance kullanıldığı zaman alınıyor. Yani diyelim 500 aynı anda instance oynayatabiliosa server sizinki 502.dir misal diğer kişiler instancelarını bitirene kadar beklemek zorundasınız :). Bilhassa full serverlarda oluyor bu olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Dungeon serverları ile bizim oyuna girdiğimiz serverlar farklı diye biliyorum bende. Bu BG'ler nasıl toplanıyorsa Cyclone Rampage falan gibi, her 3 4 server içinde 1 dungeon serverı var sanırım. Çok aşırı player yüklü serverlar ile daha az playerı olan serverları aynı dungeon serverına koyup dengelemeye çalışıyorlar ama bir yerde patlıyor demekki.
Sosyal ağlarda paylaş

Khriska said:
Bu hata şu an serverda çok fazla instance kullanıldığı zaman alınıyor. Yani diyelim 500 aynı anda instance oynayatabiliosa server sizinki 502.dir misal diğer kişiler instancelarını bitirene kadar beklemek zorundasınız :). Bilhassa full serverlarda oluyor bu olay.

Bu tam doğru değil. 15 kişinin olduğu zindanda da uyarı verebiliyor, 150 kişinin de.

Sanırım burada karşı tarafı (alliance-horde) da hesaba katmak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:
Khriska said:

Bu tam doğru değil. 15 kişinin olduğu zindanda da uyarı verebiliyor, 150 kişinin de.

Sanırım burada karşı tarafı (alliance-horde) da hesaba katmak gerekiyor.

Yani öyle bişi işte, instance da belli bi grup sayısı var o sayı doluysa bi gurubun instance dan çıkmasını bekliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

katliamci said:
GM'e ticket acıp sordum.Got some problems about instance servers , we ll fix it gibisinden bisiler soledi.Yaptigim halde sayılmayan aşivmıntlarımı sordum ona da 'git yeniden yap ARHADAŞ' dedi.o kadar da cool lar.

aynısı banada oldu Grull dan lootum olmasına ragmen Grull ach yapılmamış gözüküyodu gm e dedim böle böle diye.. gene yap dedi. bende lvl 80de yapan grup bulursam senide çağrayımmı dedim güldük geçtik..
Sosyal ağlarda paylaş

Çok uyuz bişey ama seviyorum ben. Portal önünde faction kardeşlik duygularımızı pekiştiriyoruz böyle 3-4 grup dolusu kişi:P
Tabii sinirler bayağı bi geriliyo, ama arada ally lar çıkıyo dungeondan stres topu olarak kullanılıyolar, eğlenceli oluyo bayağı^^

Hı, tabii ya ally lar girişte doluşmuşsa diye tırsmaktan çıkış kullanamıyorum hiç, o ayrı konu ama hs diye bi nimet varken çıkış kullanmak saçma bişey zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:
Dün oculusta 2 grup varken bu uyarıyı aldım 15dk boyunca.

O sadece tek instance değil. Bütün instancelardaki toplam grup sayısına göre eğer sınır dolu ise bekliyorsun mecburen :). İsterse occulusta başka grup olmasın tek siz giricek bile olsanız yapılan instance sayısı dolu ise beklemek zorunda kalıyoruz maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...