Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kayipturk : World of Warcraft Mage pvp 1 WoW

Uzun

Öne çıkan mesajlar

Wow a tekrardan basladim ve Wow da hic video yapmamistim, gaza geldim 1 saat lik pvp goruntulerinden video hazirladim, cok guzel degil ama hos bi video oldu. Daha iyileride gelicek 1-2 hafta icinde.

High Quality izlemenizi tavsiye ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=O3eRBOMSsCY

Not: Youtube yasakli olanlar icin, youtubeye " uzunkay " yazabilirsiniz orada cikan ilk 4 videonun icinde gorebilirsiniz, yada " Kayipturk : World of Warcraft Mage pvp 1 WoW " yazarakta bulabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane mageden soğudum be abi.cast time ı olan spelleri çıkarmışsın bile action bardan.druid bile bu kadar çok wrath atmıyo.sen barrage spam yapıyosun :(
ayrıca midem bulandı her instant castten önce zıplama mı ayarladın makrolara :)

Uzun said:
Not: Youtube yasakli olanlar icin, youtubeye " uzunkay " yazabilirsiniz

bi de burda blue screen verdim
Sosyal ağlarda paylaş

genellikle 3-1 daldıgınız ve sana dokunulmayan kombatlarda nasıl "zıplayarak" instant spell attıgını gösteren bir video olmuş.
Baştaki DK ile 1e1, ki tam anlamıyla 1e1 denmez adam feardaydı sen başladıgında, fightları videoya eklersen daha güzel olur. Bir de hakikatten zıplama :D
Sosyal ağlarda paylaş

-Neiloth- said:
arcane mageden soğudum be abi.cast time ı olan spelleri çıkarmışsın bile action bardan.druid bile bu kadar çok wrath atmıyo.sen barrage spam yapıyosun :(
ayrıca midem bulandı her instant castten önce zıplama mı ayarladın makrolara :)

hahaha tespit(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bıraktım ama dün bende bir fire mage video izledim ve şok oldum.Bukadar yalan yapılmaz bir class ya.Adama dk lar paladinler warriorlar dokunamıyor.

Blast wavele adama pushback yapıyor.adam birdaha geliyor dragon breathle 5 sn yine uzak tutuyor adam gene geliyor bu sefer frost nova o sırada diğerleri dolmuş oluyor.Resmen scorch spam yapıyor,frostfire bolt yalanı ayrı bir konu.Blizzard yine yaptı yapacağını.Her expansionda bazı classları deli gibi bufflayıp pvp dengesinin içine ediyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun said:
Arkadaslar birazcik fazla abartmissiniz, Zaten guzel bi movie demedim. Eglencesine yaptigim birseydi ..

çok kişisel almana gerek yok.İnsanların içinde biriken AB spamer mage'lere duyulan öfkenin toplu olarak patladığı bi konu oldu burası:D Videonda tahrik niteliğinde olduğu içinX(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...