Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account Bind Itemlar

janis

Öne çıkan mesajlar

LvL 63 DK kasıyorum boş zamanlarımda. Main karakterle Arcanite Reaper (Two Hand) Axe aldım . 60 Emblem karşılığı.

Fakat , ne DK enchantlarını ne de normal enchantları basabiliyorum. Hadi normal enchantları anlarım ama DK nın kendi item bufflarını neden kullanamıyorum ?

"ITEM TOO LOW" diye hata veriyor.

GM le konuştum , Bu itemlar lvl 1 olduğu için enchant olmuyor dedi. İyide benim DK lvl 63 ve Item direk lvl 63 oluyor . Ayrıca başka bir karakterle basmayada çalışmıyorum. LvL 63 Karakter itema class özelliği olan buff i basmak istiyor.

Çok saçma bir durum , Blizzard böyle hatalar yapmazdı ama gözden kaçırmışlar galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben gm in biriyle konuştum ayrı faction ayrı serverdan bi charıma yollayabilirmiyim nasılsa bind to acc diye,adam sadece mail ile atabildiklerine yollayabilirsin dedi,ama kötü fikir değil forumlara suggestion topiği aç falan dedi üşendim ben varmı böyle bi topik açılmış ya da açmayı düşünen biri falan sdg
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
up!
ayrı konu açmıyim hazırı var dedim burdan soruyorum:

shoulder enchant ler basılabiliyomu bunlara?
mesela şimdi mage ime shoulder alsam, sons of hodir enchantlerini kullanabilirmiyim? yanlış hatırlamıyosam item level sınırı yoktu onların.

diğer bir soru: profession enchantleri yapılabiliyomu?
mesela inscription enchantinin kullanılmasına engel varmıdır? kullanıldıkları itemları soulbound yapıyolardı filan ama bind to account itemı soulbound yapmaz heralde dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:
up!
ayrı konu açmıyim hazırı var dedim burdan soruyorum:

shoulder enchant ler basılabiliyomu bunlara?
mesela şimdi mage ime shoulder alsam, sons of hodir enchantlerini kullanabilirmiyim? yanlış hatırlamıyosam item level sınırı yoktu onların.

diğer bir soru: profession enchantleri yapılabiliyomu?
mesela inscription enchantinin kullanılmasına engel varmıdır? kullanıldıkları itemları soulbound yapıyolardı filan ama bind to account itemı soulbound yapmaz heralde dimi?

Zg exalted san omuzluk enchant ı alabiliosn ki benim aladinim de var isterseniz armoryden bakabilirsiniz "ayran" diye aratın lvl37paladin scarshield legion da. Vede şimdi bu orgrimmardan honorla alınan enchantlar basılıo diye duydum guildde denemekte fayda var zg den kolay en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

mail e dönüo ama hangi leather aldıına dikkat et
şimdi isimlerini tam hatırlamıorm ama normal olarak 1i rog 1i hunter 1i shaman omzluu. Pek bakmadım ama muhtemelen rogue/hunter statları birbirine yakındır Normal olarak rogue itemi alrsan 40ta leather kalır tabi ama hunter itemiyse 40ta mail e dönüşüo.

Edit: Zaten main charınla alcaan için mail olarak görceksin... Sen statını beendiin mail itemi al o alt charına leather olarak gitçek. char 40 olduunda mail e dönüşçek.
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
mail e dönüo ama hangi leather aldıına dikkat et
şimdi isimlerini tam hatırlamıorm ama normal olarak 1i rog 1i hunter 1i shaman omzluu. Pek bakmadım ama muhtemelen rogue/hunter statları birbirine yakındır Normal olarak rogue itemi alrsan 40ta leather kalır tabi ama hunter itemiyse 40ta mail e dönüşüo.

Edit: Zaten main charınla alcaan için mail olarak görceksin... Sen statını beendiin mail itemi al o alt charına leather olarak gitçek. char 40 olduunda mail e dönüşçek.

off ben ustunde stam olan leatherı almıstım onu degistirme imkanı varmı bi tek o vardı alabildigim ama 1 hafta olucak degistirebiliyormuyuz onu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...