Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Traş Makinesi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

çin malı aldım ben 15 milyona, simbo mu ne adı öyle salak birşey. kullandığım en iyi traş makinesi, braun kullandım, philips kullan 3-5 tane. çok çok hafif birkeere, elde ağırlık yapmıyor ve deriyi tahriş etmeden alıyor sakalı. bi deneyin derim, heryerde vardır zaten 15milyon para mı.
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:
harbi uyuz oldum ya 90 pound verdim aldım makine sıçtı bogaz bölgemin azına. batıyor acıyor fln. zaten kesemiyorda dogru düzgün. 10 kere aynı yerden geçiyorum azıcık azıcık alıyor. ulan hangi devirdeyiz, 2 kıl kesicek teknolojimiz yetmiyor hale bak.

boyun bölgesini makineyle almak işkence gibi zaten,jiletle daha rahat oluyor benim makinede boyun bölgesini hiç iyi kesmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:
ya o simbo'nun ürünleri iyi ama çok çabuk bozuluyor,ha olayı ne ucuz olduğu için her bozulduğunda yeniden alabiliyorsun sfsd

o ufak fritözlerinden 4 tane aldık bugüne kadar sadece öyle diyeyim

adamlar ne para kırıyor böyle ya sadfads

oha hakkaten. bu kadar mı dandik lan. bizde daha bişeyi bozulmadı ama dandik olduğundna kullanmıyoruz gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
panasonic iyi diyolar genelde. deviri yuksek felan.

ben almanyada braun series 3 360 modelini aldim. boyunda zorlaniyo biraz ama almadigini soyleyemem. biraz gerdirip aleti de bastirmaniz gerekiyor o kadar.

bende sakal yumu$ak, ince ve seyrek cikiyor. kurdish sakal yok, o nedenle belki de cillop gibi aliyor. tra$ bicagi gibi acitmiyor acikcasi ve daha bi sinek kaydi yaptigini soyleyebilirim. Ben hayatimda ilk defa kullaniyorum makine, sakalin ali$masi icin 3 hafta verin diyor kullanma klavuzu. Bakalim 3 hafta sonra ne olacak merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

favori makinasi yeterli bence ya

zaten ben boyle parlatacak kadar sevmiyorum, e favori kesen makinanin da kafaligini cikarinca kokten aliyo zaten iste eli surtunce girc girc yapicak kadar cok az birakiyo tam benim istedigim boy.

kafaligi takip kisaltip sekil falan da verebilirsiniz, ayrica sac kesmeye de yariyo direk kaziyosaniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Deneme amaçlı şunu aldım. O favori ayarlama şeyi dediği şey bildiğimiz berber makinesi gibi (buradaki alet gibi, üstünden çıkıyor), onu kullanarak 2 dakika kadar bir sürede 3 haftalık sakalımı 3 günlük sakal boyutuna indirdim, sonra da yuvarlak yerlerini kullanarak bir 2 dakika daha harcayarak 1 günlük sakal gibi yaptım. Sinek yapmıyor. Denemek için 9 TL'ye aldım zaten bunu çoook iyi çıktı. Kızarıklık, kaşıntı, hiç birşey olmadı. Kullanırım artıkın hep.

Çetinkaya'dan aldım.

O aldığım Moser gelmedi, paramı geri aldım bende gg'den. İyi olmuş, bu çok iyi, 9 TL hem de.

edit: link vermeyi unutmuşum: http://www.sinbo.com.tr/tr/urun.asp?ProdId=311
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
Braun Cruzer3 aldım geçen, ilk kez bugün kullandım. Güzelmiş. O ucuz olan keserken tüy kopartıyor, çok da tahriş ediyordu yüzümü, bunu herkese tavsiye ederim. 110 YTL'ye aldım gg'den. Teknosa'larda 200 YTL.

Yaklaşık bir aylık sakal kestim, önce düzeltme aparatlarıyla kısaltılıyor, sonra kesiliyor. Temizliği de çok kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...