Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şöyle bir şarkı vardı neydi o?

Gimli

Öne çıkan mesajlar

Abi şarkı namına hiç bir şey hatırlamıyorum ama klibinde dans eden süt kutuları, ağzı yüzü olan sosis ekmek ketçap hardal filan vardı. 2 tip vardı biri afro saçlı bıyıklıydı yanlış hatırlamıyorsam. en sonunda da kunduzun biri dünyayı patlatıyodu. Neydi bu kafayı yicem. Her sorduğumda aynı karadeliğe kapılıyo bulamıyo. kurtarın bizi.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle kafaları güzel sahnelere çıkarlardı.
böyle anathema tarzı bir gruptu.
saykodelik falan şarkıları vardı.
klipleri genellikle çizgi film gibi olurdu.
melankoli falan takılan bi gruptu.
lsd yle çok bağdaştırırlardı şarkılarını dinleyiciler falan.
neydi o

Tool Tool Tool.
oh lan.
Sosyal ağlarda paylaş

şu klibi bilen varsa çok güzel olur

bi adam vardı, yemek yenilen bir yerin önüne gidiyordu. şafaktan günbatımına kadar o yerin önünde dansediyor, sonra da gidiyordu. klipte "sevgilisi ölmüş, o yüzden her sene aynı gün danseder" mi ne öyle bişiler diyorlardı en sonda.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şarkının ne melodisi ne de ismi fln aklımda. yalnız klibi kalmış aklımda. böyle klibin ilk yarısında hatunun biri ayna karşısında süsleniyo, diğer bi eleman kahvaltı fln hazırlıyo, daha başka karakterler bişiler bişiler yapıyolar işte (ayrı yerlerde). neyse klibin nakarat kısmında mı artık ikinci yarısında mı ne artık bunlar melankoliye bağlıyo, süslenen hatun klasik triple ruju önce yüzüne soora aynaya fln sürüyo, kahvaltı yapan eleman işte masayı deviriyo fln. diğer bi tanesi çıkıp damdan böyle avazı çıktığınca bağırıyo fln. birisi eşyaları düzenliyodu o da eşyaları balkondan fln atıyodu galiba.

hüzünlü, melankolik bi şarkıydı, türkçe ydi bu arada bir de...
Sosyal ağlarda paylaş

bugün berberde bir şarkı dinledim, ama adını çıkartamadım.

dale don dale, dragostea din tei, baby cakes gibi dönemin popüler club şarkısıydı bu.
ama onlardan farklı olarak daha yumuşak ve daha electronic/trance havası var.
ayrıca sözleri yok, sözleri varsa bile anlamsız birşeyler söylüyorlarmış gibi. bıdı bıdı dıdı bıdı felan diyor. baby cakes gibi bir lyrics'i yok sanırım.

2000'den sonra, özellikle 2005'ten sonra çıkmış bir parça olması lazım.

istiyorsanız böyle dale don dale, baby cakes gibi diskolarda clublarda popüler olmuş şarkıları söyleyin ben arasından bulmaya çalışayım.

bulana veya bulmama yardımcı olana bir bira
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...