Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En İyi Yerli Dizi

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

Laorx said:
Kaygısızlar varken oyların Tatlı hayat'a gitmesini yaş ortalamasına bağladım.

Böyle bir ukalalık, böyle bir çokbilmişlik, böyle bir saçmalama kolay görülmüyor kaçırmayın.

Dizileri, karşılaştırmayı falan geçtim, üslup olarak başlı başına bir felaket.

"Ben süperim, ayrıca da büyüğüm ben, kesin yaşım büyüktür. Aşırı kompleksli olduğum için hemen böyle şeyler düşünmem gerekiyor. Benim beğendiğimi beğenmeyenler ya yaşça küçüktür izlememiştir ya da anlamamıştır küçük olduklarından eki eki eki, çünkü süperim ben, benim zevkimi beğenmeyen olamaz."

Şaka mısınız?
Sosyal ağlarda paylaş

Yilan Hikayesi nerde be :P

Ekmek Teknesi ve Tatli Hayat arasnda kaldim, sonra dedim Ekmek Teknesi.
Ekmek Teknesinde her karakter epikti basli basina ondan cok severdim ben, boyle buram buram alaturkaydi bi de cok guzel bi olaydi o :)
Tatli Hayat'ta da baya basarili karakterler, genelde laf sokma seklinde donmesi bazen bayardi ama Irfan'in hastasiyim, Irfandi di mi su karsi komsunun adi euhe
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Laorx said:
Kaygısızlar varken oyların Tatlı hayat'a gitmesini yaş ortalamasına bağladım.

Böyle bir ukalalık, böyle bir çokbilmişlik, böyle bir saçmalama kolay görülmüyor kaçırmayın.

Dizileri, karşılaştırmayı falan geçtim, üslup olarak başlı başına bir felaket.

"Ben süperim, ayrıca da büyüğüm ben, kesin yaşım büyüktür. Aşırı kompleksli olduğum için hemen böyle şeyler düşünmem gerekiyor. Benim beğendiğimi beğenmeyenler ya yaşça küçüktür izlememiştir ya da anlamamıştır küçük olduklarından eki eki eki, çünkü süperim ben, benim zevkimi beğenmeyen olamaz."

Şaka mısınız?

Arkadaş sanırım onu kastetmedi. KAygısızlar epey eski dizidir. 90+ lı doğumlular pek bilmez sanırım. Ona şey etmiş, emo olmuşsun alınmışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...