Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlock-Leveling

TambourineMan

Öne çıkan mesajlar

Felguarda kadar inip gerisini afflictiona dağıtmak (özellikle life tap) solo kasmayı kolaylaştırıyor. Ancak instancelarda dps yapmak için affliction yerine destruction'a da dağıtabilirsin.
Biraz fantazi yapmak için demon forma kadar inebilirsin (ben öyle yaptım). Güzel kullanınca çok efektif olacağına inanıyorum. özellikle demonın patladığında veya etrafın sarıldığında geçici bir boost gibi "ölsem de sonuna kadar savaşırım" diye bir nara atıp moblara dalabilirsin. immolation aura vardı güzel bir özellik.

Level kasmak çok zor değil aslında. Tüm questleri yaparak sadece Howling Fjord > Borean Tundra > Dragonblight > Grizzly Hills ile 70-80 yapılabilinir bence.

Hatta şöyle:
Howling Fjord (70-72)
Borean Tundra (73-75)
Dragonblight (76-78)
Grizzly Hills (79-80)

Her bölgede hayvan gibi quest var, 100-150 tane. Bunları yaptığında zaten çok rahat level atlıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız,

68-71 Borean Tundra
71-73 Howling Fjord
73-74.. Dragonblight
74-75.6-7 Grizzly Hills
75.6-7 - 76.7 Zul Drak
76.7-78 Shalozar Basin
78-80 Storm Peaks

Gibi birşey kasmıştım ben, ilk 4 tanesinde bitirdim tüm questleri. Benden mi daha fazla exp istedi acaba lvller anlamadım :P

@Bone; Bir de listende 3lvl kayıp sanırım, bir daha incele istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Yalnız,

68-71 Borean Tundra
71-73 Howling Fjord
73-74.. Dragonblight
74-75.6-7 Grizzly Hills
75.6-7 - 76.7 Zul Drak
76.7-78 Shalozar Basin
78-80 Storm Peaks

Gibi birşey kasmıştım ben, ilk 4 tanesinde bitirdim tüm questleri. Benden mi daha fazla exp istedi acaba lvller anlamadım :P

@Bone; Bir de listende 3lvl kayıp sanırım, bir daha incele istersen.

death knight ile oynadın herhalde?
tbc karakteriyle başlıyorsan 70 ile başlıyorsun.
70 ile başladım, gittim howling fjord (+utgarde keep) yaptım, sonra da borean tundra (+nexus) yaptım, 75 olmuştum zaten. dragonblight (+azjol-nerub) bitirdim 77.5 oldum, şimdi grizzly hills'deyim, burdaki questleri bitirince 79 olcam gibi gözüküyor. bir de 10 tane quest felan yapmadım sanırım daha önceki bölgelerde, onları bitirmeye üşendim. onları yaparım, 2 tane dungeon var yapmadığım (Ahn'kahet, Drak'Tharon Keep) onları da bitirince 80 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

68-71 Borean Tundra
71-73 Howling Fjord
73-75 Dragonblight
75-77 Grizzly Hills
77-79 Zul Drak
79-80 Shalozar Basin

şeklinde kastım ben. Level 73'den sonra sürekli rested vardı üzerimde. Borean+Howling yapıp nasıl level 75, 76 lara geliyorsunuz bravo valla. :P (68-70 arası gereken toplam exp 1M civarı yani uçuk bişi değil ki o kadar)
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
68-71 Borean Tundra
71-73 Howling Fjord
73-75 Dragonblight
75-77 Grizzly Hills
77-79 Zul Drak
79-80 Shalozar Basin

şeklinde kastım ben. Level 73'den sonra sürekli rested vardı üzerimde. Borean+Howling yapıp nasıl level 75, 76 lara geliyorsunuz bravo valla. :P (68-70 arası gereken toplam exp 1M civarı yani uçuk bişi değil ki o kadar)

şamanla 70-72 borean
72-74 howling
74-75 dragon
şu anda lvl 76 yım grizzly deyim hic ins yapmadım su anda 2000000 xp rested var burdan zul drak mı yoksa shalozara mı gitmem lazım
Sosyal ağlarda paylaş

TambourineMan said:
@Bone: Bilgilendirme için teşekkür ederim. Karakterim şu an lvl 50, level 70'e hemen atlatabiliyoruz sanırım.Biraz noobça olcak ama hangi questle yapıyorduk lvl atlamakayı?

70 derken tbc de endgame falan görmüş olanlar zaten 70 idi demek istemiş sanırım, karışıklık olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...