Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES VS FIFA

reyou

Öne çıkan mesajlar

playstation 3 platformunda iki oyunuda oynamış biri olarak, fifa 2009'un çok daha üstün olduğunu söyleyebilirim. bunu fifa 98'den beri fifa oynamamış biri olarak söylüyorum. Fifa ekibinin aldığı yol ile pes ekibinin aldığı yol arasında belirgin bir fark var. Ama hala arkadaşlarla toplanıldığında pes oynanıyor. Alışkanlıklar kolay değişmiyecektir. Ama tek başıma (online yada single) oynadığımda tercihim pes olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

PES'in son oyununu oynamadım ama şunu söyliym: lisans sorunu olan oyun futbol oyunu olmasın oldu olacak tüm isimler orta dünyadan olsun bari, FIFA'nın mükemmel olduğunu hiçbir zaman idia etmedim ama futbol oyunu deyince aklıma grafik-OST-lisans genişliği geliyor. tutup da futbol oynadığımda Brezilya yada ManU seçip oynamam yani atıyorum Kore ligi J ligi filan oynarım.

tamam dövebilirsiniz şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

fab said:
playstation 3 platformunda iki oyunuda oynamış biri olarak, fifa 2009'un çok daha üstün olduğunu söyleyebilirim. bunu fifa 98'den beri fifa oynamamış biri olarak söylüyorum. Fifa ekibinin aldığı yol ile pes ekibinin aldığı yol arasında belirgin bir fark var. Ama hala arkadaşlarla toplanıldığında pes oynanıyor. Alışkanlıklar kolay değişmiyecektir. Ama tek başıma (online yada single) oynadığımda tercihim pes olmaz.

+1 aynen benim yazacaklarımı yazmışın PS3 de Fifa09 PES 09 u eziyor bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...