Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Friends dizisinden birkaç video

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

"If I don't input those numbers,... it doesn't make much of a difference"

anlatmaya çalıştığınız espri eğer bu ise

s01e01

Zira içinde numbers geçen ve sizin anlattığınıza benzer bir espri hatırlamıyorum.

said:
benimde numaraları dizmem gerekiyor çünkü bu işi benden başka yapmak isteyecek kimse yok =(

Böyle bir espri yok gibi
Sosyal ağlarda paylaş

abi evet oymuş eheh hatırladılarım akdarıyla kurguladığım gibi değil ama olur bu da en nihayetinde mevcut durumumu anlatıyor..

bir raporlamacının/analistin dramı

güncelleme; şöyle bir düşündüm de yok ya benim rakamları yerleştirmem gerçekten fark ettiriyor, yönetim kuruluna sunum hazırlıyorumn lan boru mu..
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

en kötü topic 2012

bütün enthusiasmını tor bölümünde harcadığın için forumun geri kalanına kalmamış.

bu bölümde modlar gözlerine hoş gelmeyen mesajları/başlıkları silip tüm mesajların atılacağı bir başlık açıp ondan sonra "bakın bakın ne güzel oyun bölümümüz var!" diye ortada gezinmiyorlar.

farkında değilsindir belki ama senden başka insanlar da var. bak bir ara etrafına falan.
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

Sparkcaster said:

en kötü topic 2012

bütün enthusiasmını tor bölümünde harcadığın için forumun geri kalanına kalmamış.

bu bölümde modlar gözlerine hoş gelmeyen mesajları/başlıkları silip tüm mesajların atılacağı bir başlık açıp ondan sonra "bakın bakın ne güzel oyun bölümümüz var!" diye ortada gezinmiyorlar.

farkında değilsindir belki ama senden başka insanlar da var. bak bir ara etrafına falan.

o adam biraz değişik ben de daha bir topikte insan gibi birşey yazdığını görmedim. elleşmeye gerek yok.

hayır topic çirkin bir espriyle ilgili falan olsa zaten sorun yok dediğinde adamın da bir diziyi izleyen insanlar beğendikleri sahneleri koyuyor yani, bu topiğe gelip çok kötü topic demek zaten özünde anlamsız bir hareket.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...