Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yemekteyiz kemal

soulberry

Öne çıkan mesajlar

ben sesçiyim.. uzun süre tvde çalıştm..
izlememem söz konusu değil..2 sene boyunca seda sayanı ve esra ceyhanı izlemek zorunda kaldığm zamanlar oldu..
en iyi ve en kötü tv programlarını gördüm

ama o yemekteyiz "biz artık program yapamıyoruz aklımıza yeni fikir gelmiyo bunla idare edin" tarzı bi program..
Sosyal ağlarda paylaş

eisenheim said:

ama o yemekteyiz "biz artık program yapamıyoruz aklımıza yeni fikir gelmiyo bunla idare edin" tarzı bi program..

Haftada 5 gün, toplamda 12 milyara 2 saatlik prime time programı yapabilir misin? Kameraman ve set + montaj + dublajı da eklersek toplamda 20 milyar olur kanımca. 5 günde 5 program 20 milyar maliyet, reklamından sponsoruna getirisini sen düşün. Bul daha ucuza daha çok getirisi olacak fikir onu yapsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahuahauah herif çok kral adam çıktı he. Gayet güzel bi bölümdü bu geceki de. Bu herifin evine gidince yarışmacılar eleştiremeyecek söyliym şimdiden.

"Benim karım böyle yemek yapsa alırım duvara fırlatırım!"
-Aaa olur mu hiç öyle şey cıkcıkcık
"Olur tabii. Hem benim karım da beni bilir, böyle yemek yapmaz"

"O hızmayı neden taktığını sorabilir miyim?
-11 yaşından beri takıyorum bikbikbik
"Benim hoşuma gitmiyor öyle şeyler."

"Ben sinirli bi insanım, anında alevlenir böyle çok çabuk sinirlenirim, olur öyle. <İtalyan> bilir, di mi "

Bu gece yemek yapan hatun güzellik olarak idare eder olmasına karşın öyle yemek yapan bi eşim olsun istemem. 8 saatte yaptı lan resmen.ç
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...