Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Underground Pati Event

xunn

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:
hayatınızdaki en büyük başarınız wow raidler di mi

Sıkıntıdan içmem gerekirdi, o kadar bezmiştim ki üşendim. Neredeyse hiç içilmedi zaten.

Önceki underground eventleri düşününce...........
Örnek: Sly_One'ın Dela'nın üzerine İstiklal'in ortasında uçması, Dela'yı devirmesi ve kaçması.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz de bu hafta sonu ben alexi sly bathory screwy erman aycan ve sinem olarak buluştuk ama gelip de topic açmadık. Ondan önceki hafta da ben şesu gris 2 tane isviçreli aycan sly bi tane babası emekli asker olan öğretmen kız screwy oda arkadaşım ve onun 3 tane arkadaşı olarak buluştuk. Ama biz topic açmıyoruz, çünkü elitizm budur.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Biz de bu hafta sonu ben alexi sly bathory screwy erman aycan ve sinem olarak buluştuk ama gelip de topic açmadık. Ondan önceki hafta da ben şesu gris 2 tane isviçreli aycan sly bi tane babası emekli asker olan öğretmen kız screwy oda arkadaşım ve onun 3 tane arkadaşı olarak buluştuk. Ama biz topic açmıyoruz, çünkü elitizm budur.

Hayır, topic açacak kadar win pati olmamasıdır o.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
Xaenin said:
Biz de bu hafta sonu ben alexi sly bathory screwy erman aycan ve sinem olarak buluştuk
b e n s i z bulusmuyorsunuz diye konusmusutk arkadasim.
bu arada sabri yasiyo mu lan df

Yaşıyor da artık sevdiğimiz bildiğimiz sarbi olmaktan çıkmış, işadamı kafalarına girmiş. Ben şahsen hoş bulmuyorum artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...