Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Update: Oyun Subat 25'e ertelendi. 22 Ocakta Sinirli Slotlu Trial Baslayacak[Status Tartisma Topic'i]

narsor

Öne çıkan mesajlar

Konan ve vorhemir kadar topik patlamasi olacagini hic sanmiyorum, vesselam patiden oyuna baslayacak olan kitle agzindan salyalar akitmiyor, ustune ustluk cok buyuk bir kitle degil zaten.

Release 14 gunluk trial iceriyor, digital download falan da var, pasa pasa oynayip goruruz, aktaririz ne var ne yok, saglam mi tirt mi diye, ona gore isteyen baslar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bi dusundum azmo hakli yaw burdakilerin cogu 14 trial dan sonra devam etmicek eski bi still oynu cuku
loot olayi oldugu surece ben oynarim nede olsa zamanla gelisecektir
mahirim in kosusu biraz garip demi ? ama guzel yaw mahirimmi acsak
bu arada video bakarken aklima takildi isimleri falan goremiyoruzya kim bizden kim dusmandan nasil anlicaz buyuk bi savasta
Sosyal ağlarda paylaş

cengizhan66 said:
bu arada bi dusundum azmo hakli yaw burdakilerin cogu 14 trial dan sonra devam etmicek eski bi still oynu cuku
loot olayi oldugu surece ben oynarim nede olsa zamanla gelisecektir
mahirim in kosusu biraz garip demi ? ama guzel yaw mahirimmi acsak
bu arada video bakarken aklima takildi isimleri falan goremiyoruzya kim bizden kim dusmandan nasil anlicaz buyuk bi savasta

oyun cok cok kötü cıkarsa tabi ki devam etmez kimse buna azmo'da dahil olabilir. Ne biliyim pvp sistemi dengesiz olabilir,kötü olabilir yada pvm de aynı şekilde olabilir ama en azından craft'ı düzgün olsun yada söylediklerimin tersi olsun ki oyalasın insanları. Her yönden birşeyler sunup hiç birini tamamlayamadan bir oyun cıkarırlarsa age of conan gibi olur sonu.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu trial olarak oynayacagim ve begenmezsem almam yani, mantiklisi da bu, trial bu yuzden var.

Ama beta previewlara gore ve konusutugum insanlara gore oyun gayet oynanabilir ve bazi "kapali" skiller ve denge sorunlari olsa da cok zevkliymis ve degermis.

Gorecegiz hep beraber. Ama koru korune kotu bir oyuna da para vermem.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
oyunu trial olarak oynayacagim ve begenmezsem almam yani, mantiklisi da bu, trial bu yuzden var.

Ama beta previewlara gore ve konusutugum insanlara gore oyun gayet oynanabilir ve bazi "kapali" skiller ve denge sorunlari olsa da cok zevkliymis ve degermis.

Gorecegiz hep beraber. Ama koru korune kotu bir oyuna da para vermem.

kesinlikle katılıorum try ın amacıda bu zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...