Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Update: Oyun Subat 25'e ertelendi. 22 Ocakta Sinirli Slotlu Trial Baslayacak[Status Tartisma Topic'i]

narsor

Öne çıkan mesajlar

e onunda genral chatten cok bir farkı yok.

eve dede insanlar "local var ceonsalationda olsun ordada gorelim bolgedeki insanları" derdi, devlerde "olmaz o zaman piratelar ac kalır" diye cevap verirdi. Tabi her bolgenın bi intel kanalı var ve ordan organize olup yine hersey paylasılıyor.

guild chat varmıs zaten, alliance chatte olur.

gerisine gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

buyrun said:

When Warhammer Online was released there were no chat channels and everyone complained of a single player game experience. I guess lots of people play mmo's to socialize, and chatting is something that keeps people going when an mmo gets tedius. How do you feel about their decision to not allow any chat other than /say, /pm, and /guild? I've seen others on other other forums claim this completely dampens their eagerness to buy the game.
http://www.mmorpg.com/discussion2.cfm/thread/217410/page/1

Eve de oynadım wow da UO'da WAR'da. Global chat her zaman mahvetti oyunu UO da süperdi o yüzden. Biriyle konuşmak için adamın yanında olmand a gerekmiyor PM atabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

cuce simdi kosanlar eve de ac kaliyomu ? kalmiyo intel kanal olmasi iyi birsey ama alliance chet te onun yerine kulanilabilir o zamanda konuscak kanal kalmaz trade icinde bence kanal falan lazim yaw
diyer yandan role playing e ne oldu ????
gercekte gozculer veya etrafaltiler falan yaklasan birlikleri haber etmicekmi etcek...
neyse yaw teamspeake le bi yere kadar idare etcez artik :)
Sosyal ağlarda paylaş

trade kanalına gerek yok, mallar gelir gider belli noktalarda insanlar toplanır tadelerini hallederler.

rp ile ilgisini anlamadım, aksine kanal olmaması rp acısından daha tatmin edici.
gozcu sesinin yettigi yere kadar bagırıp haber vericek iste.
Sosyal ağlarda paylaş

cengizhan66 said:
eve online oynamis swg de olur oyle birinin yorumunu alayim bide o oyunlardaki nike lerin ialayim :)simdi wow cu bilmez etmez yani >:D<

eve -> loril nimith

içinde bulunduğum alliancelere bakarsan bayaaaaaa bi pvp tecrübem olduğunu bilirsin : ) fikrim aynı, global chatler saçma
Sosyal ağlarda paylaş

valla UO da insanlar clan toplantıları vs yapıyorlardı yoktu öyle politik muhabbet yapcak bi kanal :)Diğer türlü ben nasıl bana birisi hakaret ettiğinde çekip baltamı saldırıcam karşımdaki clan üyesine nasıl basacam o 2 clanın toplantısını kesecem topunu :D "Brit mezarda pk var bab"
Sosyal ağlarda paylaş

Jadelith said:
cengizhan66 said:
eve online oynamis swg de olur oyle birinin yorumunu alayim bide o oyunlardaki nike lerin ialayim :)simdi wow cu bilmez etmez yani >:D<

eve -> loril nimith

içinde bulunduğum alliancelere bakarsan bayaaaaaa bi pvp tecrübem olduğunu bilirsin : ) fikrim aynı, global chatler saçma

bu arada evet baktim 21 kill 11 lost evet gercektende cok buyuk tecrube neyse oyun ciktiktan sorna anlicaz kanal konusunu
eve online da kanal diye birsey hic olmasa wow u gecermiydi gecmezmiydi anlicaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

eve oynamadım pekde bişey bilmiyorum hakkında ama tahminimce oyunda bir karakter yerine sahip oldugunuz uzay gemileriyle kapışıyorsunuzdur e bunuda wow un pvp siyle karşılaştırmak pek akıl karı deil gibi :) Müzik desen herkesin zevki farklı. Oynanabilirlik puanına gelsen ciddimisin diye sorarım başka insanların bir oyun hakkındaki puanlamasına nasıl güvenirsin şaşarım bu imdb puanına bakıp sinemaya gitmek gibi birşey çok nadirdir senin gözündede aynı puana geleceği(en azından benim için böyle)misal departed isimli film en son imdb de ilk 100 deydi kaçtır bilmiyorum şu anda benim gözümde sondan 100 sıralamasına girer aslı olan Infernal Affairs a bir hakarettir :)Craft desen casual oyuncular için gayet yeterli bir craftingi var wowun. Peeh bu kadar savunduk oyunuda oyundan şahsen nefret ediyorum uzun süredir :P
Sosyal ağlarda paylaş

lan o puanlari 6 yasindaki cocuklar vermiyor...
mmorpg.com veya tum yerlerden baka bilrisin evenin puanina
asil ben sana sasirim ozelikle crafting konusunda
eve online oynamadiysan crafting i nerden bilceksinki
hic bi mmorpg craftingle evele yarisamaz
diyer yandan uzay pvp siyle knight pvp si bile birbirine benziyo
cok benziyo hatta f1 f2 f3 basiyosun yawaslativci vurus vuruyosun bildigin combo
Sosyal ağlarda paylaş

cengizhan66 said:
bu arada evet baktim 21 kill 11 lost evet gercektende cok buyuk tecrube neyse oyun ciktiktan sorna anlicaz kanal konusunu
eve online da kanal diye birsey hic olmasa wow u gecermiydi gecmezmiydi anlicaz :)

fatal alliance ile yeni regionlara kurduğumuz outpost u savunurken (fatal + 0utbreak vs 30 tane alliance, 250 vs 80-90 oynuyorduk) bir gecede 21 kill i geçmişimdir.

korsanlık ve privateer de yaptım, onları saymıyorum bile.

nerden aldın o bilgiyi bilmiyorum ama pek doğru değil : ) ki o gece benle beraber oynayan insanlar var forumda.

ha pirate iken 21 solo kill olmuş olabilir, ama sanmıyorum o kadar fazla solo kill olduğunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...