Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

guzel film ingiliz bolumlerindeki seslendirmeler biraz suni kacmis ama begendim.

gercek hikaye olmasi daha bir guzel kiliyor olayi son anindaki ufaklik zaten herkesin tanidigi..... nefis adamin hayat hikayesi, ilkinide begenmistim.

bu arada afisden cikmiyor isim , filmin ismi IP MAN 2 (yip man 2)
Sosyal ağlarda paylaş

http://moviestudio.files.wordpress.com/2009/01/alpha-dog-poster-3.jpg

cnbc-e'de izledim, biraz önce bitti

yıllar önce dvdsini almıştım övgüler üzerine, bir türlü izleyememiştim. Halen o DVD yukarı da duruyor ve ben bugün cnbc-e'den izledim. Pişman oldum diyebilirim izlemediğime :(

yani çok iyi bir film değildi ama özellikle sonu çok çok iyiydi

7.5/10
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

guzel film ingiliz bolumlerindeki seslendirmeler biraz suni kacmis ama begendim.

gercek hikaye olmasi daha bir guzel kiliyor olayi son anindaki ufaklik zaten herkesin tanidigi..... nefis adamin hayat hikayesi, ilkinide begenmistim.

bu arada afisden cikmiyor isim , filmin ismi IP MAN 2 (yip man 2)

Hikaye adamın hikayesi de o bokslu kısım felan gerçek değil yani. İlk filme göre çok abartı kaçmış onlar. Ama ilk film harikaydı hakkaten. İkinci filmde son yarım saate kadar güzeldi.
O boksörün ağzını burnunu kırması lazım normalde, adamda teknik yok bi' şey yok. Bi de kendi diyo kaslarına çalış falan diye sonradan aklına geliyo vs. saçma olmuş o. Ekşi de biri yorum yapmış onu yapıştırayım.

said:
olmamış. ilk filmde kafalarda oluşturdukları efsane karakterin boynunu çok bükmüşler. neyseki dövüş sahnelerindeki soğukkanlı stoper hali karizmasını korumuş biraz. ayrıca progandayı fazla kaçırmışlar ve üçüncü sınıf filmlerdeki intikam unsurunu işlemişler. zaten trailerini izleyip işin içine boksun karıştığını görseydim izlemezdim muhtemelen. tabi dövüş sahnelerine kötü demek olmaz, ilk filmdeki gibi güzel sahneler var.

ben de bu yukarıdaki gibi düşünüyorum aynen güzel özetlemiş adam.

Sosyal ağlarda paylaş

http://www.imdb.com/rg/action-box-title/primary-photo/media/rm223187456/tt0457430

el laberinto del fauno (pan's labyrinth)
yönetmen: guillermo del toro-2006

1944, ispanya iç savaşı bitiminde faşist rejim uygulamaları ile küçük bir kızın masalsı dünyasının iç içe geçmiş anlatımından oluşan bir film. acı,(estetik) şiddet içeren gerçeklik ile fantastik bir dünya; birbiriyle çok uyumlu bir biçimde harmanlanmış ve ortaya, müthiş bir görselliği olan, son derece etkileyici bir film çıkmış.

film, en iyi sinematografi, en iyi sanat yönetmenliği ve en iyi makyaj dallarında 3 oscar kazanmış.

bu gece cnbc-e 22.00 de izledim. ilgilenenler için, 03.30 da tekrarı olduğunu ekleyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...