Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

ben de az once onu dusunuyodum, ben bu filmi izledim demenizin kim seye faydasi yok, afis konusu da degil bu, film hakkindaki fikrinizi, puaninizi yazin, afis koymaya hic gerek yok mesela, zaten bicok filmin en az iki kere afisi konmus konuya, sacma sapan.

bence puanin onemi yok zaten imdb var dunya puanliyor, yani puana inansam oraya bakarim. benim icin bilmedigim filmleri gosterdigi icin filmlerin afisleri veya isimleri yeterli. izleyen kisinin ruh haline bagli olarak degisir puanlamasi ya da bir cok baska sebep. yani puana takmiyorum fazlaca sizler atin yazin resimleyin yeter.

konu sayesinde lebronun belgeselini izledim begendim. futbol seyircisi izlese 3 verir basket seyircisi icin bambaska sey ifade eder hangisinin puanina inanicam :D
Sosyal ağlarda paylaş

bugun izlemedim ama bayadır yazmıodum buraya.eğlendim

7/10

9/10

bu tarz filmleri çok seviyorum ya.danzel nasıl bir insandır.

6/10

başlarda ilgi çekiyor ama sonrası sıkıcı.birazda mantıksız gelen yerler var ama gece kulaklıkta son ses açık güzel gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsiz said:

ben de puanlamanın mantığını anlamam. isteyen beğenisini yazar ama ben daha çok bu topici bugün ne izlesem diye kullanıyorum. baya da yararlanıyorum. afişler de gayet güzel oluyor.

Puanlamanin mantigi filmi ne kadar begendigindir ve genelde ayni turu sevenler/izleyenler kisiler icin benzerdir.

IMDB ile beyazperde puanlari arasinda milyon kat fark vardir. Mukemmel olan filmler feci sekilde dusuk puanlidir mesela beyazperde de. O yuzden gozumde guvenilmezler. Diger yandan IMDB'de ise cogunlukla uygun olmasina ragmen o puanlama bazi turlerde ozellikle amerikalilarin spam'lemesi ile cok yuksek ya da cok dusuk puanlar alir o filmler.

Burada durum bambaska ve daha guzel bir hal aliyor. Tanidigim kisiler begeniyor ya da begenmiyor. Film begenilmis mi ? Begenilmis. Turune bakiyorum bilim kurgu. Tamam diyorum izleyeyim. Bakiyorum dram. Bakmadan geciyorum.

Hani filmi degerlendirseniz de olur. Hikaye mukemmel oyunculuk kotu dersiniz mesela. Yine kimin yazdigina gore bakarim tamam izleyeyim bunu derim. Ama filmin adini yazip birakmanin hic bi mantigi yok cidden. O yuzden olmasi gereken, insanlarin isine yarayan bu.

Bir de konu basligi film adi yazip birakmaya musait ama asil amacinin tavsiye oldugunu siz de gayet iyi biliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

rahatsiz said:

ben de puanlamanın mantığını anlamam. isteyen beğenisini yazar ama ben daha çok bu topici bugün ne izlesem diye kullanıyorum. baya da yararlanıyorum. afişler de gayet güzel oluyor.

Puanlamanin mantigi filmi ne kadar begendigindir ve genelde ayni turu sevenler/izleyenler kisiler icin benzerdir.

IMDB ile beyazperde puanlari arasinda milyon kat fark vardir. Mukemmel olan filmler feci sekilde dusuk puanlidir mesela beyazperde de. O yuzden gozumde guvenilmezler. Diger yandan IMDB'de ise cogunlukla uygun olmasina ragmen o puanlama bazi turlerde ozellikle amerikalilarin spam'lemesi ile cok yuksek ya da cok dusuk puanlar alir o filmler.

Burada durum bambaska ve daha guzel bir hal aliyor. Tanidigim kisiler begeniyor ya da begenmiyor. Film begenilmis mi ? Begenilmis. Turune bakiyorum bilim kurgu. Tamam diyorum izleyeyim. Bakiyorum dram. Bakmadan geciyorum.

Hani filmi degerlendirseniz de olur. Hikaye mukemmel oyunculuk kotu dersiniz mesela. Yine kimin yazdigina gore bakarim tamam izleyeyim bunu derim. Ama filmin adini yazip birakmanin hic bi mantigi yok cidden. O yuzden olmasi gereken, insanlarin isine yarayan bu.

Bir de konu basligi film adi yazip birakmaya musait ama asil amacinin tavsiye oldugunu siz de gayet iyi biliyorsunuz.

bildigin kisiler icin gecerli dediklerin ki sende onu demissin. ben kimseyi tanimiyorum bu forumda, sahsen yuzyuze gorusmuslugumde yok , ben o yuzden onemsemiyorum puani vs yi..
Sosyal ağlarda paylaş

3'ünü de sinemada izledim

Çok güzeldi harika espriler vardı. Çok az küfür çok zekice espriler. Cem yılmaz'a yakışır bir film olmuş. 7/10

2.ye göre güzel olmuş. Daha komikti. Bilindik recep ivedik serisi ama 2'de ki rezilliği bayağı bir toplamışlar. Hiç küfür etmedende güldürebildiğini gösterdi
5/10

Bu filmi izleyeceğinize gidin 15-20dakika haber izleyin veya İzdivaç'a bakın hiç olmasa daha fazla şey kaparsınız. Çok saçma filmlerde izledim ama hayatımda bu kadar gerzek bir film daha önce hiç izlemedim.

0.0000001 / 10

Sosyal ağlarda paylaş

@di,
isteyen istediği gibi takılsın çok abartmadıkça. her şeyi kurallara bağlamanın ya da bu çok mantıksız demenin alemi yok. her ne kadar puanlama mantıksız desem de birileri için mantığı var sonuçta görüldüğü gibi. sen böyle kullanıyormuşsun ben sadece bugün ne izlesem diye kullanıyorum. genelde yorumlara ve puanlara dikkat bile etmiyorum. sadece isim yazılıp geçilmesini sevmiyorum ama afiş gayet güzel bir görüntü ve reklam oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...