Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

rasılla ilgili sorunlarım var benim sanırım ya ondan olabilir. gemiler iyi mesela titanik çok severim.
dövüş filan olmadı bu yellow sea'de, bi de koreliler çok karıştı takip edemedim fena halde. umutla izlemeye devam edeyim mi yani ne önerirsin?

edit
master and commander 24. dkdan ötesini bilmiyorum dayanamadığım için aksdhfh
beyler cronenberg filan seven insanım bana kızsın ondanla gelmeyin, üstünüzde deney yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

nereye kadar izledin ki? olay oluyor o filmde yani, dram değil suç filmi. ama otur baştan izle adamlar karıştıysa :P

yellow sea kısmi spoiler. sahne türleri hakkında bilgi içerir. ben filmi beğenirim aga diyen okumasa daha iyi

oldboydaki gibi 30v1 kavga dövüşler, bunların sopalısı baltalısı bıçaklısı falan geliyor. o anlamda baya gelişiyor film. hatta haddinden fazla gelişiyor diye puan kırdım ben. seveni sever yoksa.

Sosyal ağlarda paylaş

yavaş akış değil de bi şekilde zorlandım, kuzey-güney kore köy kasaba derken. gerçi tam mevzu başlayacağı noktada mola verdim, film çok uzun lan.
bana öneren arkadaşım da chaser kartını kullandı, yönetmenin yeni işi vuhuuu diye atladım ama olgunluk dönemi çıktı sanırım ashj. en kısa zamanda devam edicem.
Sosyal ağlarda paylaş

yellow sea bıraktığım noktanın hemen sonrasında bomba gibi devam ediyormuş meğer. yönetmen kaçış ve değişik öldürme tekniklerinin görüntülenmesi konusunda tam bir usta. o kaçışların trademarkı bu adamın olmalı.
olay örgüsü çok yoğun ve hafif karışık, roman gibi bir film. bi de evet oldboy'daki süper bir sahnenin upgrade edilmiş versiyonu var, soluksuz izleniyor.
migreniniz varsa 10 senedir izliyormuş hissine de kapılabilirsiniz tabii belirtmekte fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

http://cf1.imgobject.com/posters/931/4e2bee9a5e73d61873000931/immortals-original.jpg

çok geyik bi filmdi yani ha. "çerezlik film" kavramını tam olarak hakkıyla yerine getiriyor, böyle yanında çerezler olcak bi sürü, canın sıkılmış olcak, oturup çerez eşliğinde izliceksin falan. hiç öle 11.11.11 - 300 sıpartanın süpürgecisi falan gazlarıyla yapılmış gibi durmuyor film.

5.5/10 veriyorum
Sosyal ağlarda paylaş

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMzM3NTE2NjY5M15BMl5BanBnXkFtZTcwMTY0MzUwNg@@._V1._SY317_CR3,0,214,317_.jpg

güzeldi cok, kopekli film falan sevmem genelde ama anlatış şekli falan hoş olmuş, kaybettiginiz kopeginiz falan varsa özellikle mahfeder adamı

avusturalya yapımı bi de, değişik bi havası var, izleyin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...