Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

moriQ said:

http://www.yetenekdusmani.com/uploads/2011/08/barbar-conan-2011.jpg

meh

yani işte kötü değil de çok iyi olabilirmiş

spoiler olabilir ama olmayabilir de, ama yani ölümcül bi spoiler yok okuyun bence yani okumasanız bişey kaybetmezsiniz ama okursanız da filmi izlerken tadınız kaçmaz diye düşünüyorum yani bi plot twistten filan bahsetmedim öyle bişey yok ufak ufak eleştiriler var daha çok filmin konusuyla gidişatıyla ilgili pek bişey yok

çok fazla tekrar vardı, böyle conan orda birilerini dövüyo, orda boss konumundaki eleman hoa! yapıyo, sonra gene conan'a dönüyoruz conan bişeyler dövüyo reröre, sonra gene boss'a dönüyoruz hoaa! yapıyo, la yeter.
genel çekim yoktu bi de fazla özellikle dövüş sahnelerinde çok eksikliğini çektim paso milletin götüne sokmuşlar kamerayı
ama kumdan fırlayan ajanlar iyiydi sevdim
ama bi extended versiyonunu izlemek isterim mesela, çok bi aceleye gelmiş böyle
bi de bazı yerlerde oyunculuk çok abartılıydı, epic bi his vermek için falan mı yapmışlar nedir anlamadım ama çok kopardı filmden o beni, ahah dedirtti güldürdü

Sosyal ağlarda paylaş

1982 versiyonunu izledim..hikaye,geçenlerde çıkan thing filminin bittiği yerden başlıyor..önce onu izleyip sonra bunu izleyince daha iyi oldu galiba...senaryodaki bağlantılar daha iyi anlaşılıyor..filme gelecek olursam 1982'ye göre gayet güzel bir film..germekten çok, bir action adventure oyunu izliyormuş hissi uyandırdı..güzel film
7.5/10
Sosyal ağlarda paylaş

bakın şimdi cok enteresan bişi ypıcaz
üçgen biçiminde birbirmze takıcaz

1.buaya konan filmlerin altına 2 cümlelik konusunu ve türünü yazıcak

2.yazılan türe ve konuya göre filmler daha iyi seçilecek 2 saat aranmıyacak

3.sonra seçilen filmler, bünyeye uygun filmler, acıp izlenecek

4.xunn
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...