Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Velvet Assassin

moriQ

Öne çıkan mesajlar

tüm olayın gölge konsepti üzerine kurulmuş olması oyunu çok sığ yapmış yani ne bileyim.. ama 3 de verilmez afedersin. Violette'den de hoşlandım bu arada 8-)
haaah, şimdi belli oldu

ama harbi harbi green beret ile fps oynuyorum gibi sürekli onun arkasından dal şurda nöbet gezen askeri bekle süre tut bıçakla indir olayı var. ama ışık olayında geldikleri nokta güzel baya, mesela karanlık bir oda da camdan giren küçük bir ışık hüzmesinden geçersek stealth yalan oluyor fln. ama animasyonlar eksik baya, yere adam bırakma hep aynı, merdivenden çıkma gibi şeyleride direkt kesmişler
Sosyal ağlarda paylaş

Assassin'i o kadar darlatamayız tabiki, ancak, oyun karanlık bir 2. dünya savaşı döneminde geçtiği için daha çok hareket abes kaçardı. Kızın mantığı başta açıklanıyor zaten, "take no prisoners", o yüzden bayıltmadır bağlamadır yok. Merdiven çıkma ve kapı açmadaki ışınlanmalar benim de hoşuma gitmedi ama=)
Sosyal ağlarda paylaş

Kane&Lynch said:
stealth oyunu oldugu için indirirken bi heycanlandım ama Assassin's Creed bitirmiş bi kişi olarak bu oyunun pek başarılı oldugu söyliyemem .. akıp süreklemedi o kadar

Assassin's Creed bundan iyi de değil, "stealth oyunu" da değil. Splinter Cell desen anlarım da Creed bildiğin arcade oyun yani. Konseptin güzelliği, fikrin orjinalliği, grafikler falan 2-3 saat idare ediyor da, sonra aynı görevleri sadece silahlar birazcık değişerek 50 kere yapmaya dönüyor oyun tamamen.

Savaş sistemi de rezalet Creed'in, yine aynı şekilde efektleri şusu busu zevkli önce, ama bir süre sonra düşmanların mutlaka tek tek geldiği Cüneyt Arkın dövüşleri de sıkıntı veriyor, hele hidden blade ile counter etmeye alışınca.

Kıyaslanacak oyun Creed değil yani, Creed ile anca Mirror's Edge kıyaslanır, bu oyun Splinter Cell/MGS'yle aynı kefede.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...