Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Wolf Man (2009)

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

1942 yapimi wolf man'in remake'i. basrollerde benicio del toro, antony hopkins ve hugo weaving var. senaryo iyi, kadro iyi ve butce de iyi (100 milyon $ kadar ). korku & gerilim turunde bir filmi olacak. bence super bir film olacak.

aslinda nisan basinda gosterime girecekti fakat kasim basina ertelendi. 6 kasim 2009 gosterime giris tarihi.

imdb: http://www.imdb.com/title/tt0780653/
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:
Greeny said:
hea işte transporterda adam araba kullanıo gereksiz işte. masraf.

örneğin olmamış :).

mortal combatın yenisi benim için ne kadar gereksizse buda gereksiz :).ha izlerim.ama torrent :).gidip sinemada kurt adam filmi izlemem :)

sen izleme :) biz izleriz :) ok :)
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:
ya tabiki oturup izlicez.benim basit kurtadam yaklaşımımın sebebi ,işte 12 de kılları cıkıcak fln, niye kurtadam sorusunun cevabına merakım :)

o kadar butçe oyuncu kadrosu var.bizi daha farklı bir konseptle buluşturabilirlerdi :)

ama senin dediğin mantığa aykırı olan çok film var.. o zaman ilk olarak kitapların film uyarlamaları çekilmesin. zaten okuduk kitabı, lotr'in filminde kitaptan farklı bişey yoktu.. hatta kitabın yarısı filmde yoktu, niye çektiler ki? batman'leri niye çekip çekip duruyorlar? batman jokeri yener, gotham kurtulur. gereksiz aslında?

Ben senin asıl demek istediğin şeyi anladım bu arada, salağa yatmıyorum. orjinal olsun, kadro heba olmasın modundasın fakat güzel bir film izlemek için konunun orjinal olmasına gerek yok.Yakın film tarihinde de bunu pek çok kez kanıtladılar.. Ben bu filmden de umutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...