Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue DPS

4Ever

Öne çıkan mesajlar

tomkat said:

fermuary

abi cok fazla arp var muti icin gereksiz ama offspec combat oldugundan arada bazi fightlarda spec degistiriyorum, iyi oluyo

haste falan mi abansam?

agi gemleri ap yapcam elime biraz para gecsin lol

veya haste ap

10 man mi yapmaya baslasam ya haste gear icin

DBW yalan bir trinket mutilate için.
WFS+HWT daha iyi.

Hit'in de bana düşük geldi. 500 lerde dolanıyor bu aralar muti rogueların hitleri

Agility stacklemek de çok iyi değil özellikle mutilateken, 53%unbuffed critle critcap'e takılabilirsin buff ve proclarla.

Ben geçen hafta 9,8k görebildim saurfang'da ama Wind Fury yoktu. 67% ARP'deyim şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

tomkat said:

fermuary

abi cok fazla arp var muti icin gereksiz ama offspec combat oldugundan arada bazi fightlarda spec degistiriyorum, iyi oluyo

haste falan mi abansam?

agi gemleri ap yapcam elime biraz para gecsin lol

veya haste ap

10 man mi yapmaya baslasam ya haste gear icin

DBW yalan bir trinket mutilate için.
WFS+HWT daha iyi.

Hit'in de bana düşük geldi. 500 lerde dolanıyor bu aralar muti rogueların hitleri

Agility stacklemek de çok iyi değil özellikle mutilateken, 53%unbuffed critle critcap'e takılabilirsin buff ve proclarla.

Ben geçen hafta 9,8k görebildim saurfang'da ama Wind Fury yoktu. 67% ARP'deyim şu anda.

DBW dandik diyosun ama hayvan gibi haste de verdigi oluyo

agi gemleri haste ap ile veya hitle degistiricem zaten

param yoktu gem alamadim lol

bi de her geardan arp cikiyo delircem ya adam gibi haste hit crit gear yok

helm duserse alcam iste princes'den
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

ben zaten 10.5 yapiyorum, gear lvlime gore azmis diyolar da nerde hata yaptigimi bulmaya calisiyorum

10.5 k dps yapana dpsin az diyorsa o adam ya salaktır yada başka birşeydir 10.5k dps yeteri kadar iyi komik olmayın 12k dps yapan rogueler uç nokta rogueler öle toc normal gear ile gezen tipler değil
Sosyal ağlarda paylaş

abi boss'u top etmek sorun diil zaten ediyorum genellikle single target nuke olanlari (marrowgar, saurfang, rotface, festergut, blood queen) professor, dreamwalker, deathwhisper, princes fightlarda combata geciyorum zaten downtime olmadan dps olsun diye

benim istedigim dpsde birinci olmak diil, gearin hakkini vermek
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

BiS itemları ARP diye sallama.DBW tırt ama.
Princesten helmi alırsan tek t10,5'la kalacaksın set bonusun bozulacak.

elitistjerks'ten aldriananın spreadsheetini kullan. En sağlıklı sonucu veriyor

2 set bonus var zaten shoulder leg olarak

4 set bonusa gitmeyi dusunmuyorum zaten, baskalari alsin marklari, bu gune kadar butun gearlari topladim zaten millet ayaklancak

indirdim simdi o sheet'i bakicam
Sosyal ağlarda paylaş

Benim merak ettiğim Assas Rog oalrak PvE yapan yok mu artık... Ben pek PvE yapmıyorum açıkçası... Ama bi guilde girdim tahminen Combat isteyecekler benden dps daha iyi olduğu için... O kadar uğraşmaya gerek var mı... aralarında o kadar büyük fark var mı daha doğrusu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...