Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu hatun kim peki?

numberten

Öne çıkan mesajlar

Chastise said:
Konu hatundan, portakaldaki allaha mı geldi lan?

saygı.

Portakalda ki Allah yazısı o portakaldaki Allah değil... Abicim küçük yazmayın su Allah yazısını sinir oluyorum az saygı duyun yav değerlere...

İnanıyorum diyen adam girmek istemiyor bu konulara savunacak gücü göremiyor kendinde...İnanmayorum diyeni kendi haline bırakıyor. Yani DKvAB dersi verecek değilim ama arada gönderme yapıyorum titreyip kendinize gelin diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

Burası /r/ değil, aradığınız hatunları oraya sorun lütfen.
Allah'ın adının büyük harfle yazılıp yazılmadığını sallıyor olduğunu da zannetmiyorum, sallıyorsa da sorgulamasının sana düştüğünü zannetmiyorum. Sana düştüyse de burada sorgulama bari.

Spidee accountunu açık unutmuş, Griswold ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bırak zor geliyor dimi editleyip düzeltmek... koş yokuşa. Seni vicdanına bırakıyorum bana ne... Saygısızlık asıl yapana zarardır. Bir gün bulursun cezanı.

Yozlaşmış gençlik...
Fikirler zararlı bile olsa eyleme dönüşmedikce özgürdür dokunulmazdır.

Ama senin Allah kavramına olan saygısızlığın zihninden, klavye vasıtasıyla eyleme dönüştü saygısızlık olarak gördüm kınadım bundan öte yaptırımı da yok malesef. Öms'den her türlü tartışmaya açığım bu konuda. Başlığı mahvettik(hatta mahvettim) zaten devam etmeyelim buradan.

Harbi muhalefet olmak için kasıyorsunuz ha... Ben sinir oluyorum saygı duyun değerlere derken kendimden bahsediyordum.
Benim Saygı duyduğum değerlere saygı duymanızı istiyordum...

Eminim ki Allah'ın sizin ona saygı duymanıza ihtiyacı yok
Fakat sizin O'na saygı duymaya ihtiyacınız var. Toplumca buna ihtiyacımız var ve ben sizi buna cağırıyorum.Kendiniz için yapmayacaksanız benim için ve toplum için yapın.

Ramazan'da öğle saatinde mangal neden yapılmazsa bu da aynı mevzu.Kasmayın daha muhalefet olmak için.

Namusa küfürden dolayı Allah'a küfürden dolayı cinayet işleyebilecek bir toplumuz.

Bazen neyi önemseMEdiğiniz neyi önemsediğinizden daha önemlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...