Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall çıkış tarihi açıklandı!

Ubik

Öne çıkan mesajlar

Günümüz oyunlarına göre grafikleri biraz eski kaldığı doğru. 2003'de çıkan oyunlar gibi duruyor :P Ama denildiği gibi grafikler pek fazla etki etmez sanki en azından taoc gibi bilgisayarın kaldırmadığı bir oyun değil diyebiliriz. Gerçi uo'ya 2001 de başladığım zamanda ne dandik grafiği var bunun dediğim olduydu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Loot,gang fln. off edilen küfürleri şimdiden hayal edebiliyorum.

Birde oyunda thief olucak mi ? Oda olursa tadından yenmez (meslek olarak)

Thief uo(nebula) sayesinde unutamadığım yegane meslektir. Bir arkadaşın account'uyla oynuyordum. Topu topu 3 yada 4 tane gm thief vardi nebula'da o zamanlar. 6x gm'di account. Oyunda ki kasılması en zor meslekti o zamanlar ayrıca. Feci bir rp istiyordu milleti kandırmak için. Yeri geliyo scripter, yeri geliyo tamer ,yeri geliyo madenci taklidi yapıyorduk, soymak için. Soyulduklarını anladıkları ve hiç birşey yapamadıkları zaman mesleğin verdiği haz hiçbir oyunda yoktur :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi şu yüzden hayal kırıklığı olmaz die düşünüorum. şimdi WAR ve AoC belli bi sisteme bağlı oyunlar. Sandbox değil ikisi de, ikisinin de kendi orjinal yanları var. AoCun combat sistemi grafikleri animasyonları vs, WAR'ın RVR sistemi Public Quest sistemi, fakat oyunların insanlara göre "hayal kırıklığı" olmasının nedeni belli bi yolun önceden çizilmiş ve yapabileceklerinin bunlardan ibaret olması. Bunları yaparken bayan insanlar bırakıyor. Fakat Darkfall'da BUG olur, bir sürü çalışmayan şeyler olur ama sonuçta elimize kılıç kalkanı alabiliosak. adama dalıp lootlayabiliosak. Ve oyun hakkında çizilmiş önceden kurulmuş hiç bi senaryo yoksa (UO gibi) e her türlü zevk alıcaz. Girip birileri ağaç kesip ordan gidip demir toplayıp onlarla ok yapıp bilmemnede satarken. Birileri de madencileri genklicek vs. Bu yüzden hayal kırıklığı olmaz die düşünüorum. Tabi ki baya sorun olacaktır ilk çıktığında ama her türlü eğlenicez, UO'da sphere da oynarken çoğuı skill çalışmazdı her şey buglıydı, Nie eğlenioduk çünkü onlara bağlı değildik. Kılıçı savurup oku atıp büyüyü yapabildiimiz sürece düşmana sorun yok =)
Sosyal ağlarda paylaş

şöle kalabalık olarak oynanan ilk saatlerde (open beta olur release olur farkmaz ) çok feci kaos olacak gibime geliyor.

Forumlarda oyuna log in olduklarında ilk yapacakları şeyin Gördükleri ilk kişiye kafa göz dalmak olduğunu söyleyen tipler var :P

Ben asıl oyuna çıktıktan sonraki ilk 1 ayı çok merak ediyorum. Kaç tane oyuncu full loot oynamaya devam edebilecek. zamanında uo oynamış kişiler etkilenmez de :P wow ile mmo oynamaya başlamış kişilerde ağır sorunlar oluşacaktır :)
Sosyal ağlarda paylaş

muhtemelen oyundaki itemler WoW'daki gibi 2384728347283 saatlik çabalar sonucu elde edilen imba türünden itemler olmayacak. UO'da kaybettiğiniz en değerli şey olsa olsa +15 katananız veya bloodrock zırhınız olurdu. o da koyardı ama oyunu bırakma sebebi değildi çünkü imba şeyler değildi bloodrock giyenlerde gayet güzel öldürülebiliyordu. +15 katanadan sağ çıkmak biraz zordu okadar kdfjgkdf

şimdi youtube'dan videoları izledimde tekrar, özellikle şu gemi savaşları olayı beni heyecanlandırıyor baya. "her topu tek tek oyuncular kullanacak" nedemek ya ne psikopat bi fikirdir bu :D ama şöylede birşey var, bu oyun kesinlikle solo gitmez. UO'da kimseyle tanışmadan etmeden kendi başına bişeyler yapardında burda olmaz. yani kastettiğim solo oyun zor olur değil, tat alınmaz. Vallahi cüzdanımda nakit 100 lira barındırıyorum gel 22 ocak geeel.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
muhtemelen oyundaki itemler WoW'daki gibi 2384728347283 saatlik çabalar sonucu elde edilen imba türünden itemler olmayacak. UO'da kaybettiğiniz en değerli şey olsa olsa +15 katananız veya bloodrock zırhınız olurdu. o da koyardı ama oyunu bırakma sebebi değildi çünkü imba şeyler değildi bloodrock giyenlerde gayet güzel öldürülebiliyordu. +15 katanadan sağ çıkmak biraz zordu okadar kdfjgkdf

şimdi youtube'dan videoları izledimde tekrar, özellikle şu gemi savaşları olayı beni heyecanlandırıyor baya. "her topu tek tek oyuncular kullanacak" nedemek ya ne psikopat bi fikirdir bu :D ama şöylede birşey var, bu oyun kesinlikle solo gitmez. UO'da kimseyle tanışmadan etmeden kendi başına bişeyler yapardında burda olmaz. yani kastettiğim solo oyun zor olur değil, tat alınmaz. Vallahi cüzdanımda nakit 100 lira barındırıyorum gel 22 ocak geeel.

tam tersi, devler israrla solo playerlarin da oyunda cok cok fazla yapabilecek seylerin oldugunu soyluyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...