Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall çıkış tarihi açıklandı!

Ubik

Öne çıkan mesajlar

Bugün Tasos, Darkfall Online'ın resmi çıkış tarihini açıkladı. 22 ocak 2009! Henüz oyunun hangi formatta çıkacağı (digital download ya da box retail) belli değil. Open beta da tahminimce ocağın ilk haftası gibi başlar.

Herkese hayırlı olsun.

haberin kaynağı;

http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=87239
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır, söylenmedi. Belli ki stress testten önce closed betayı ellerinden geldiğince uzatıp daha bugsız bir open beta yapmak istiyorlar.

Gianna'nın dediklerine göre zaten şu an bile buglar diğer mmorpglere göre çok daha azmış.

Umarım temiz bir release olur. DFO bir efsane olacak gibi iyi bi his var içimde =)
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
oyunun ilk 15 gunu bedava olacak, trial acctlarla direkt baslanabilecek ondan sonra para almaya baslayacaklar diye biliyorum ben. Her sekilde bir open beta vs. turu done de olabilir, gorecegiz beraber. Artik guild isini biraz daha ciddi konusabiliriz sanirim :)

15 gün gibi bir beyanat olmadı şimdiye kadar benim bildiğim kadarıyla. bence daha az olur trial, çünkü şöyle düşünün. aventurine zaten küçücük bir firma ve tonla para döktüler bu oyuna (diğer mmorpglerin yarısı kadar olmasa bile), en kısa zamanda kar etmek isteyeceklerdir. hem digital dl yapıp hem de 15 gün trial verirlerse çok büyük bir kazanç kapısı kapanacaktır aventurine için.

kanımca en fazla 5-7 gün olur. yerinde de olur, nasılsa alıcaz. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ubik said:
Azmodai said:
oyunun ilk 15 gunu bedava olacak, trial acctlarla direkt baslanabilecek ondan sonra para almaya baslayacaklar diye biliyorum ben. Her sekilde bir open beta vs. turu done de olabilir, gorecegiz beraber. Artik guild isini biraz daha ciddi konusabiliriz sanirim :)

15 gün gibi bir beyanat olmadı şimdiye kadar benim bildiğim kadarıyla. bence daha az olur trial, çünkü şöyle düşünün. aventurine zaten küçücük bir firma ve tonla para döktüler bu oyuna (diğer mmorpglerin yarısı kadar olmasa bile), en kısa zamanda kar etmek isteyeceklerdir. hem digital dl yapıp hem de 15 gün trial verirlerse çok büyük bir kazanç kapısı kapanacaktır aventurine için.

kanımca en fazla 5-7 gün olur. yerinde de olur, nasılsa alıcaz. =)

yok yok 2 hafta lafi gecti bir kac kere, eminim. Simdi kaynak bulamasam bile var yani. Ayrica 1 hafta olsun o da onemli degil :) Ben bu oyuna guveniyorum ve artik cikisi da netlestikten sonra patlamayacagini umut ediyorum. Adamlar UO nun aynisini yapip birakmis olsalar bile bana yeterli :D
Sosyal ağlarda paylaş

bir dolu betayla ilgili bilgi verildi italyan mmo sitesi ve noobcomic tarafından ve gittikçede bu bilgiler artıcak, open ebtası olucak oyunun çıkmadan önce ve azmonun dediği gibi 15 gün trial olucak beleş sen daha neye güvenemiyorsun arkadaşım ben bunu anlamadım. deneme süreci olucağı bin kere söylendi developerlar tarafından artık bunu bilmeyen DFO ile ilgili pek forum okumamış demektir ve digital download derken oyuna para vermiyceksin demek istemedim sadece oyunu aynı zamanda parasını verip(ki 50$ deniyordu en son) cd key alıp net üzeirnden oyunu dl edip oynayabileceksin büyük ihtimalle demek istemiştim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...