Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Exile - Order - Karak Eight Peaks

Darkblue

Öne çıkan mesajlar

Şuan 10 larca guild bulundugumuz allianec da yer almak istiyor.aylardır bu serverda oynayan çok daha eski çok daha fazla player sayısına sahip guildler alliane a kabul edilmiyor.

Bu alliance ne bizim amcamız nede kardeşimiz..Çok azmederek,çalışarak 3 haftada RvR deki kalitemizi gösterdik.Premadelere kaybetmedigimizi gösterdik.

Şimdi biz ha 100 ha 5 kişi olmusuz.Elimizdeki warbandi mantıklı bir şekilde yonlendirebiliyorsak.Ve bunu başarıyla yapıyorsak.

Destructionda oynayan arkadaşlarımız charlarını silip bizimle oynamak için order açıyorlarsa.Muhabbetimiz samimiyetimiz herşeye bedel sayılıyorsa.her tierdeki adamın 40 ulastıgı zmana dungeon ekibini organize ediyorsak.AKrarları g.memberlarımızla birlikte alıyorsak.birbirimize güvenimiz sonsuz ise.Bu bizi en iyi guild yapmazmı?

Bizde ne çalan çırpan adam var,nede çoluk çocuk.Oyunu sadece bi keyif olarak gören birbiriyle saygı ve uyum içerisinde oynayan insanlar var.

Biz demiyoruzki o keep i guild oalrak aldık.Ama o keep i bi alliance oalrak aldık.Hakettigimiz bir allianc ile..

Herkese iyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

heh orderdakı ufak allıancelar yada anlık fortress kusatmaları sızı buyuk yapmaz.gecen hafta bızım yaptıgımız gıbı aynı anda 2 bolgeyı lockout yapıp 3uncuyude zorlayın görelım.Bu arada özellıkle fortresslerı almay calışmamamızıda gözönünde bulundurun,fortressler buglı olmasa sımdıye aynı anda 2 fortress bızımdı.
invadoriada olmamama ragmen sizin guıldden ıyı olduklarını sanıyorum anlattıgınıza göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Amacım polemik yaratmak değil,ama söylediğiniz çok söz birbiriyle çelişiyor.
Ben allience konusunda en ufak bir laf etmemiş olsam bile siz hala allience hakkında sözler sarfediyorsunuz.Biz'de en iyi iki alliencedan birindeyiz destructionda ama bunu dile getirmiyoruz.
Saydıklarınız bi guildi çok iyi yere getirmek için önemli kriterlerden ama sadece bir kısmı dediğim gibi hala en iyi guild için yetmez mi ibaresi yanlış kanımca.

Çalan çırpanla başlayan cümlenizdeki taşı üstümüze hiç alınmıyoruz.Biz o olayı forumlara insanlar dikkatli olsun ileride böyle bi olaydan dolayı zarar görmesin diye ilan ettik.Başkaları bunu kendilerini methetsin biz böle deiliz diebilsin die deil.

Rekabete her zaman açığız ve rekabet ediyoruz da.Servera daha çok Türk guldi gelmesini herkesten çok isteyenlerdendik.İyi ki geldiniz iyi ki rakibiz,ancak illa abarti şekilde duyuru,ilan yapılması konusunda ısrarcı bi tavır sergilicekseniz biz de Fortress kuşatmalarımızı,Lost Vale full clear videolarımızı,resimlerimizi fln koymaya başlıalım.

Rdoan

Officer of Invadoria

Ps: Invadoria'dan kac kişi char silip Exile'a geçmiş?(Benim bildiğim 1 sadece)
Sosyal ağlarda paylaş

Invadoria dan char silip geçen arkadaş oldugunu bile bilmiyorduk.Onceki oynadıgımız guild den gleen arkadaslarımız oldu.dest charını silip gelen kişi sayısı 7 dir.
Mademki matematik yapamya ihtiyaç var.

Ben kimsenin ismini vermedim çalıp çırpma konusunda, yada hor görmedim sadece büyük guildlerde görülen sıkıntılardan bizde olmadgından bahsettim.

Sizlerinde screenlerini ve videolarını görmek bizleride Türk arkadaşlar olarak gururlandıracaktır.

bunu bir idrar yarışı olarak görmuyoruz..

bizim iddamız order oalrak muadilimiz bir guild olmadığı,ve yaptığımız olayın sıradışılığını anlatmaktı.Bu kadar gerilime gerek olmadıgını düşünmekteyim..
Sosyal ağlarda paylaş

"Şuan Warhammer Online daki en aktif,en tecrübeli,en güçlü Türk Guildi yiz.Bu kadar iddalıyız.Tersini kimse ispat edemez. "

Order'da muadil guildimiz yok yazsaydınız.Sorun olmucaktı demek ki.

İdrar yarışı yapmak için aynı tarafta olmak gerekiyor öncelikle zaten.Biz de ööle birşey yapmıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu farklı bi boyuta gelmiş ve ufak yanlış anlaşılmalar olmuş ,sanırım guild arkadaşlarım tez zamanda güzel ve eglenceli işler yaptık derken biraz son günlerin heycanı ile yazmış ,invadoria ahaliside alınganlık göstermiş neyse..

Burda asıl vurgu server ın (K8P) hakkaten Warhammer oynunun hakkını verdigi ve order tarafında bi türk guild i olarak bizimde kısa zamanda nasıl kabul gördügümüz ve güzel bi ortama erişmiş oldugumuzdur yoksa gerek invadoria daki arkadaşlar olsun gerekse dier dest oynayan türk veya yabancı playerlarla olsun gayet güzel bi rekabet - kapışma söz konusu ve biz bu durumdan çok memnunuz iyiki zamanında Axe Bite'ı terk eyleyip buraya gelmişiz.

Son olarak yukarılarda söylendigi gibi oynu order olarak oynamak isteyen arkadaşları Karak Eight Peak server ında aramızda görmek isteriz .
Sosyal ağlarda paylaş

Order veya Desc Karak Eight çekişmeli ve kalabalık bir server iki tarafta kendine göre güzellikler içinde burası tartışma yeri değil herkes yaptığı güzellikleri gösterebilir yazabilir yada resimliyebilir sanırım yanlış bi anlaşılma oldu asıl söylenilmek istenen hiç bir serverda order zone bile kitleyemezken bu serverda kaç kere fortess a çıktı önemli olan bu bence guild meselesi değil arkadaşlar tşk...
Sosyal ağlarda paylaş

Merckk said:
Konu farklı bi boyuta gelmiş ve ufak yanlış anlaşılmalar olmuş ,sanırım guild arkadaşlarım tez zamanda güzel ve eglenceli işler yaptık derken biraz son günlerin heycanı ile yazmış ,invadoria ahaliside alınganlık göstermiş neyse..

Burda asıl vurgu server ın (K8P) hakkaten Warhammer oynunun hakkını verdigi ve order tarafında bi türk guild i olarak bizimde kısa zamanda nasıl kabul gördügümüz ve güzel bi ortama erişmiş oldugumuzdur yoksa gerek invadoria daki arkadaşlar olsun gerekse dier dest oynayan türk veya yabancı playerlarla olsun gayet güzel bi rekabet - kapışma söz konusu ve biz bu durumdan çok memnunuz iyiki zamanında Axe Bite'ı terk eyleyip buraya gelmişiz.

Aynı duyguları paylaşıyoruz.Başarılar diliyoruz herkese.
Sosyal ağlarda paylaş

off off nolmus burda:) sakin olalım hesaplaşmamızı rvr zone larda yapalım:p

exile gerçekten de yeni kurulmuş bir guild olarak oldukca iyi bir basarı göstermiştir. ancak önemli olan bu durumu bozmadan devam ettirebilmek. bunun içinde herkes elinden geleni yapacaktır zaten.

brother sanin (knight dilinde:p) göstermiş oldugumuz bu basarı karsısında belki biraz heyecanlanmış olabilir çünkü emegi var bu basarıda. e haliyle biraz pazarlama yapıcaz bunu hakettigimize inanıyoruz:)

neyse herkese iyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sure bakamadim buraya, heyecanli tartismalar olmus gordugum kadariyla. Arkadaslar Karak Eight Peaks'de Invadoria, Ex Parte ile karsilikli oynamaktan, rekabetten gayet memnunuz, isin tadi tuzu acikcasi. Order tarafinda aktif olmaya calisip, isin keyfini cikarmaya calisiyoruz. Yeni bir guildiz, fena kasmiyoruz, order tarafindaki oyuncularin oynayabilmesi icin keyifli bir ortam oldugunu duyurmak amacimiz. Order'da farkli bir turk guildi varsa acikcasi denk gelmedim daha.

Destro tarafindaki invadoria'yi servera geldikten sonra sik sik gordum, senaryolarda, RvR'de sikca karsilasiyoruz. Ex-Parte ile de invadoria kadar sik olmasa da karsilasiyorum. Iyi ki varsiniz, iyi ki kapisiyoruz ne diyim, zone kilitleme acisindan da evet organize etme babinda faaliyetlerimiz var ama sanirim zonelari guild olarak kilitlememiz sayi itibariyle malesef imkansiz (simdilik! :))
Sosyal ağlarda paylaş

Exile adına küçük bir update yapayım.

Oturmuş bi dungeon sistemiyle ilerliyoruz,bunun dışında k8p orderı takip ediyorsanız zaten alliance komutalarından biriyiz.Hergün zone kitliyor ne yine neredeyse hergün fortressa gidiliyor..Dün şehire girmeyi denedik ne yazıkki crashler ve serverın teknik yetersizlikleri sebebi başarılı olamadık.Ama bu gidişle çok yakında end game e yaklaşırız diyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sıralar sizden 3 kısı harıc(sannın,merck ve zencefıll) kımseyı göremıyorum.İnsallah online sayınız azalmamıstır.
sizin alliance karsısına bızım allıance ın cıkması serverı baya senlendırdı,15 dakıkada zone kıtlemek gercekten guzelmıs:)iyide savunma yaptınız bugun.
Sosyal ağlarda paylaş

suan bıle 10 online var..alliance destro dan cok iyi bi karsılık alamıyordu kac gündür.PvE lere biraz bakındık ki destro biraz toparlasın..lakin oylede oldu..Destro bugun cok guzel oynadı..

ozellikle akşamki shining way denemesinde çok takdir ettiğim başarılı bir "push" gerçekleşti ama cidden order ın defansıda çok güçlüydü..Bug dan uzak,crash den uzak çok güzel bir denemeydi..

Destro bu enerjisini korursa harika bi reakbet olacak çok yakında..Destro nun hala ayakta oldugunu gormek harikaydı.Görüşmek üzere diyorum..iyi oyunlar =)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada saninn seni fortda kesmek ıcın baya ugrastım ama öldüremedim bir turlu,healerların cok iyiydi.
Şuan destro alliance ı tam anlamıyla ortak hareket edemıyor henuz ama yakında işler oturur,ozaman artık karsılıklı fort almalar baslar.Orderın en guclu oldugu sc premade olayını çözdük sanırım,artık başa bir premade grubu oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...