Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Exile - Order - Karak Eight Peaks

Darkblue

Öne çıkan mesajlar

Sardi seninle hiç bıkmadan usanmadan city capturelarda dayak yediğimizi hatırlıyorum 4-5 ay kadar bende sizlerle warhammer oynadım sonra Mmo lara ara verdim 3-4 ay sonra gene wow a döndüm. Ama açıkçası warhammerdan aldığım zevk ayrıydı evet çok uzun soluklu olmadı ama bambaşka bi tat verdi ve oynadığıma hiç pişman olmadım.

Wow u hala oynuyorum bırakmayıda düşünmüyorum ama bazen onunda sıktığı dönemler olabiliyor açıkçası benide senin gibi Rift heyecanlandırdı sırf 4-5 ay gibi bile olsa oynanır ki belkide uzun soluklu olucak bu oyun. Potansiyeli baya güzel geldi banada. Bi oluşum içine girerseniz bende katılmak isterim ama bu sefer hata yapıpda parlakların tarafında olmayalım hırçınların tarafında olalım :)

(ilk önce Edriel diye sanırım archmage açmıştım sonra lvl cap yapamadan Engineer la oynadım nickim neydi onu bile hatırlamıyorum Edriel/kalec/solid olabilir :D) muhtemelen hatırlayamıycaksın beni ama :)
Sosyal ağlarda paylaş

su son betadan sonra almaya karar verdim ben. oyun ilerledikce degişmeye basladı cünkü. olusum olur illaki ama görürnen o ki defiant oluyor herkes her ne kadar benim aklım hala iyi tarafta ise de zoraki defiant olmak icap edebilir:)

neyse release e yakın zaten belli olur herşey o zaman bakarız artık. rift baslıgını takip edin:)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...