Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Exile - Order - Karak Eight Peaks

Darkblue

Öne çıkan mesajlar

evt abi orvr yapalım diyoruz 1 wb ancak cıkarıyoruz order bi ordu yapıyo sonu görünmüyo bi yerden sonrada bıkkınlık yapıyo istek azalıyo ruhsuzlaşıyo insanlar yani anlıyosun ama destoya transfer acılıyo kapanacak serverlardan inşallah ileride zefkli rvr ler gelicek her iki tarafada:D
Sosyal ağlarda paylaş

birkaç arkadas black companye girmiş sanırım,gecen gece sc de exile premadesi dedim karsıdakı black company cıktı.
Bu arada order tarafnda sannın den daha iyi tank hala göremedim,adamı görünce yolumu değiştiriyom resmen.
Sizden baska order tanımadıgım için size bişi sormak ıstıyorum dostlar umarım yardımcı olursunuz:
Ben rift yaptıgımda ilk amacım adamları durdurup kaçmak oluyor,geneldede basarıyorum ancak nedense order tarafı bana cok yardımcı oluyor,adamları yere sabıtlıyorum ki tak biri knock back atıp benı healerımın yanına guvenlı alana yolluyor.acaba bu taktıgın benım bılmedıgım bir özellıgımı var,neden knock back atıyorsunuz riftten sonra?
Sosyal ağlarda paylaş

valla bunun sebebini bilmem de acayip acayip knockback atan adamlar var. Howling Gorge'da (orc senaryosu) 3 kisi daliyoruz birine, adam hop knockback atiyor kestigimiz adami bir alt kata butun arkadaslarinin yanina atiyor. Nesin sen kardesim, icimizdeki casus musun nesin.

Bu da boyle bir anim. Diger bir yorum olarak, magusun kendi etrafina attigi AoE skiller var (galiba demonology de yakin dovus skilleri iceriyor) belki onlardan kurtarmak icin olabilir mi?

Edit : Bi de rakibin icine dalip alan etkili knockbackle, butun tank, marauder, ve witch elfleri bizim healer / ranged dps grubunun icine atanlar var ki onlara diyecek hic bi seyim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

magusun kendı etrafına vurdugu skıller en fazla 250 vuruyor oysa canlı magus gene rift demek.O çekme olayını abartan adamlar gercekten oluyor order tarafında,gecen gece caledor woodsda rift olarak healerlara bir turlu ulasamıyordum ta ki arkadaslardan bırı benı healerların arasına alana kadar;saolsun sc de emegı benden fazladır o arkadasın.
Sosyal ağlarda paylaş

pofff bi tomar sey yazdım ama nette olsuna bi sıkıntıdan dolayı post gitmemiş. neyse kısacası bi arkadas gecti black companye. daha fazla lost vale falan yapabilmek için:)

premade konusunda dps yönünden su a icin biraz sıkıntıdayız ama ekip geliyor alttan lvl 35-39 arası:)

tabi 1.5 aylık oldugumuz icin henüz fazla gearlenemedik. su an icin bizi kesmenin tadına varın derim ben:p
Sosyal ağlarda paylaş

valla özledik exile premadelerini.ancak gearlanınca sizi kötü bir süpriz beklıyor;açıkçası bu oyunun en guzel vede kötü taraflarından bırı,gearlar iyi bonus ama kötü stat verıyor,toplamda sentınellerle yaptıgın statlar darkpromıse den ıyı.önemli olan oyun yeteneği ki oda sizde yeterınce var zaten
Sosyal ağlarda paylaş

valla stat konusunda haklısın. beyim döndü hesap kitap yapmaktan ama bonusları dikkate aldım en sonuda ve sanırım 3 parca invader 3 parca da darkpromise kullanıcam. bu sekilde güzel str ve wounds bonus geliyor 2 settende. artık bakıcaz toparlayabildiklerimizle bişiler yapıcaz:)

sentinel knight icin biraz gereksiz geldi bana. daha cok dps ye göre ayarlanmış gibi. conq tam tersi tanklık icin. ben tank gitmeyi planlıyorum hep. o nedenle sentineli sadece bi darkpromise a gecis olarak kullanıcam. gerci sansızlıgımdan dolayı hala 4 parca anhi ile dolasıyorum ya o ayrı:)

dün aksam forttan düsen gold bag dende cıka cıka kemer conq kemer cıktı sansa bak heh
Sosyal ağlarda paylaş

shimone kardes normalde neyi seviyorsan onla oyna demem lazım ama demicem çünkü şöyle bir durum var ki alttan gelen tank ve dps sayımız yeteri kadar var gibi görünüyor end game intance ler için. tabi sende bunlardan birini acabilirsin ancak bu intancelere grup kurulurken biraz sıkıntı yasayabilirsin.

ancak healer olursan ki cok daha rahatlarsın end game instance lerde yer bulma konusunda. ama ben healer oynayamam dersen tank öneririm yine özellikle ib veya sm. knight cünkü baya var:)
Sosyal ağlarda paylaş

healer veya pure tank olmanın baska avantajıda biz k8p de ki en büyük alliance üyesiyiz. bazen alliance daki diger guildler bu intance ler icin tank veya healer arıyor. guild de gidemediysen bile onlarla gidilebiliyor.
ama tabiki amacımız guildimizde bu instance ler icin 1 den fazla grup kurabilmek.

her grubun bu intance leri rahat yapabilmesi icin 2 tanka 2 healera ve 2 dps ye ihtiyacı var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
haha bakariz ayıpsın kes nolcak yaw:) zate şamar oglanı olduk artık tanklarımızla:P

sirenia kayıpsın yaw özlettin kendini:) kardes bırakmış degiliz exile ı falan arkadaslar giriyor archkan sürekli orda avsolen falanda. ancak zenco artık yok azgalın elemanı oldu o:) sadece biz 4 kişi falan nornda deste basladık. ben harir trat ve cado. ezzik de alttan geliyor. gelmek istersen bi shaman veya zealot olarak bekleriz seni lol.

Ha bizim classlarda şöyle: magus/sorc/Bo/dok ezzikde marauder. rank 20 yabancı bi guilde girmek üzereyiz. dest burda baya bi ezik durumda. order 3 günde bir sehir yapıyor bizim yardımımıza ihtiyacları var:)
Sosyal ağlarda paylaş

exile ı bırakmış degiliz ha tamam ben girmiyorum bayadır ama harir trat falan giriyor. bende girerim tabiki kim bırakır invaderlı charları hele ki artık almak hayal olmuşken:) yeni haritalar gelene kadar bi de dest kasalım dedik işte.

olur kardeş biz yabancı bi guilde girsekte kendimiz dungeon grubu kurabilelim diye söledim. harir dok healer spec ama bi pure healer da olsa fena olmazdı. tank da olabilirsin mesela chosen?:P cado bo oldu onun yanına bi tank daha olabilir heheh.

choppa acma da ne acarsan ac. kılız choppa ve slayera:) acmadık hic birimiz:)
Sosyal ağlarda paylaş

we ler choppadan sora artık baya geri planda kaldı mesela alttan gelen we görmedim ben hic nornda. sh olabilir tabi:) ama bunlar arasında en iisi shaman:P inan bu serverın şöyle iyi bir healer görmesi sart:P harir yokken 2 healeırnı oldugu grupta heal alamadıgım zamanlar oluyordu yaw:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...