Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Exile - Order - Karak Eight Peaks

Darkblue

Öne çıkan mesajlar

siz dest mi baslıcaksınız yoksa order mı? swordmaster demişsin önce o order biliyosun:)
bence şöyle yapın siz k8p de acın order alaım sizi guilde zaten 4 kişi imişsiniz oynarsınız bizden cok eleman olmasada. çünkü şu an oynadıgımız karak norn dest tarafında ne yapacagımız cok acık degil. zaten turk guildi falan da yok yabancı guilde giriyoruz burda.
Sosyal ağlarda paylaş

veya söylede olabilir. zaten siz deneme amaclı giriyosunuz gelin karak norn destro tarafına. bizde zate su an bu serverda lvl 30 civarıyız sizde kasmaya baslayın. devam ederseniz sora iyi olur hem ekip cıkar dungeonlar falan icin. ancak şöyle bir durum var acıcagınız classlar önemli tabi ki:) su an healer acıgı var shaman ve zealotumuz yok hic. bunun sebebide buraya gelen arkadasların diger serverlarda hep healer veya tank class oynamasından kaynaklanıyor. bunu dikkate alırsanız cok iyi olur:p
Sosyal ağlarda paylaş

Valla sardi güzel söylemiş, bende bir iki noktaya değiniyim. Warhammer kesinlikle bir guild oyunu, bu oyunu oynamak isteyen herkese tevsiyem kemikli bir guilde girmeleri malesef oyunun yapısından dolayı guildde ne kadar çok player olursa oyunun zevki o kadar artıyor. Türk oyuncular içinde sorun burda başlıyor malesef. Oyuna ilk başlayanlardan biri olarak end game düşüncesiyle oynayan birçok arakadaşımız önce bulunduklaru serverdan sıkılıp başka servera geçti sonra oyunu bıraktı. (Ex-Parte) guildi buna çok iyi bir örnek, ilk ekibin çoğu oyunu bıraktı. Benim tavsiyem nerde oynarsanız oynayın sağlam bir guildde oynayın. böylece charınızı lvl 40 RP 55 yaptıktan sonra guildde tek başınıza online kalmazsınız. RvR tadına varırsınız.

Guildim Exile gelince haftaiçi online sayısı az olsada hafta sonu 14, 15 kişi online oluyor. Gelmek isterseniz Archkan ulaşmanız yeter. Saygılarımla.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkan said:
Valla sardi güzel söylemiş, bende bir iki noktaya değiniyim. Warhammer kesinlikle bir guild oyunu, bu oyunu oynamak isteyen herkese tevsiyem kemikli bir guilde girmeleri malesef oyunun yapısından dolayı guildde ne kadar çok player olursa oyunun zevki o kadar artıyor. Türk oyuncular içinde sorun burda başlıyor malesef. Oyuna ilk başlayanlardan biri olarak end game düşüncesiyle oynayan birçok arakadaşımız önce bulunduklaru serverdan sıkılıp başka servera geçti sonra oyunu bıraktı. (Ex-Parte) guildi buna çok iyi bir örnek, ilk ekibin çoğu oyunu bıraktı. Benim tavsiyem nerde oynarsanız oynayın sağlam bir guildde oynayın. böylece charınızı lvl 40 RP 55 yaptıktan sonra guildde tek başınıza online kalmazsınız. RvR tadına varırsınız.

Guildim Exile gelince haftaiçi online sayısı az olsada hafta sonu 14, 15 kişi online oluyor. Gelmek isterseniz Archkan ulaşmanız yeter. Saygılarımla.

söylediklerini çok iyi anladım benimde war. online'ı aynen böyle düşünüyorum Exile muhteşem bi oluşum ve başarı olmuş bence sıkılmadan geri dönmeli herkez ve daha sağlam sarılıp guildi daha hızlı yüceltip daha çok zevk alabiliriz. Ayrıca ben tank veya hybird bi healer oynamayada hazırım eğer eksik varsa zevkle yeterki birlik ve muhabbet olsun. Şuan dest. kasarken sadece kastığınız classın kısa bir süre için size zevk vericeğini unutmayın 40 layıp biraz oynayınca aynı duruma düşersiniz bence başladığınız yeri bırakmayın devam edelim zevki yeni char/class kasmakta değil birlik beraberlik ve başarılarda arıylaım. (5sene wow oynamış 4x80 4x+71 ve her classta hakkı verilmiş full proffesionlu ve epicli olarak kasan biri olarak sölüyorum bunu)
Sosyal ağlarda paylaş

bi yanlış anlaşılma olmasın arkadaşlar kimse bırkamış degil. ha bırakıp gidenler oldu ama zaten cok zaman gecti onların üzerine. bizler bırakmış degiliz sadece biraz degisiklik amaclı baska charlar denendik ancak gercek yerimiz burasıdır.

gelmek isteyen arkadaslara da kapımız acıktır. class olarak da tercihimiz wp iyi gider su aralar:) wp olan 1-2 arkadas var ancak nadir giriyorlar dungeonlar icin sıkıntı olabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla onu bunu bilmemde sürekli ventte özellikle haftasonu aktif 15 online oyuncu ciddi anlamda oyundan zevk almamı sağlıyo sürekli sataşmalar çok iyi dostluklar vb.. herkes oyunu falan bırakıyo diyolar ama bizim guildde şuana kadar benim dahil olduğumdan beri ayrılanı görmedim anlam veremiyorum bukadar şahane bi oyun nasıl bırakılır zaten yeni arkadaşlarıda aramızda görmekten mutluluk duyarız
k8p Order Exile
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:
sirenia gel artık yaw dısardan healer alıyoruz lv icin falan:) avso var bak archmage bide sen odun mu hic bir eksigimiz kalmiyor:) bu oassis de cok aglıyor zaten invader görme sansı da kalmadı cocuga darkpromise bari alalım:)

abi şu aralar ben bıraz oyudnan uzak duracam ama eğer norn dan bişi olmayacağı konusunda hem fikirsek hehe ( healerlar dps kasiyo hay yarrabim ) k8p karekter açabilirim wp de olur. ben gedobar bu arada. hmm bir de şey ya oyun iyi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar malum rr55 olduktan sonra yapcak bi işim kalmıyo ve Ragazzoyuda belirli mevkilere getirdikten sonra yeni bi 2 lemeyle devam edicez Ragazzo SM ben WP bi tur başlatalım herkes 2. charlarını kassın nedersiniz?Gedo senide artık k8p de görmek istiyoruz sesini gördük bide şeklini görelim ;) arada evet ya Sardi bana Darkpromise lazım en acilinden invader hayal oldu baksana :)
Sosyal ağlarda paylaş

cado said:
yeni patch i bekliyorum oda tutmazsa bırakıcam bende oyunu.baya bi sıkıldım oyundan şuan hiç bir olayı yok oyunun

valla öle cado aslında gelebilsen arada lv farmlasak item toplarsın abi rvr falan yapma o evet su an can sıkıcı. sahsen bizde artık sadece lv falan yapmayı planlıyoz onun dısında k8p de altlarımızla oynuyoruz.

norna noldu diceksin guildden kopmamak icin böle yaptık. alt ilede oynasak guildde adam gözüksün:)

Sirenia aç abi sw kalmasın içide:) dedigin gibi dungeonlara falan gelde zaten genelde alt takılıyor dungeon dısında millet. düşün ki archkan bile rp actı:D
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:
gedo pek 0 sayılmaz:) benim vardı rank 22 wh onu devam ediyorum. haririn zate 33 bw si vardı.avso tank acacak yeni.

sen yinede gel abi yeni acan olacak archkan mesela yeni rp acacak sanırım.

sen bence slayer ac gedo. nedense kimse yanaşmadı slayera. yok slayer hiç:)

sağlam bir nerf yiyeceğini hepimiz içten içe biliyoruz ondan olmasın abi ? hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Sardi ve sevgili guild üyelerim rica etsem cuma günü benle lv yapmak için ufak bi ayar yapabilirmisiniz burda üzüntüyle darkpromise bekliyorum :( şaka maka guilde bugün baktım birsürü yeni sima gördüm çok hoşuma gitti hafta sonu online rekoru görmek istiyorum bakarsın gün geçer kendi warbandimizle katılırız rvr ye :)
Sosyal ağlarda paylaş

oasis o gördügün yeni simalar bizim altlar hacı:) herkes alt actı aksam öle takıldılar hep:)

cuma gecesi dedigim gibi sorun benim için aksam 10 dan önce gelmem zor. zaten bizim lock kalkmaz cuma günü 5 gün dolmuyor sanırım. bi de healer problemi var. dısarıdan alınan healerlar sorun oluyor son örnekte yasadıgımız üzere. hemde taktikleri anlatmak zor oluyor.

valla bundan sora sirenia falan da gelirse anca giderim ben lv ye.dısarıdan adamla gitmem bi daha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...