Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

strateji tavsiye

kitana

Öne çıkan mesajlar

abi alakasız olcak ama şöle kareli defterden bi ortasından koparılmış bi yaprak, sonra altıgen bi kurşun kalemi zar haline getiriyorsun. bir adet de silgi alıosun yanına. ey gidi ne güzel oyundu o. deli ülke fethediodun. öyle. yanyana strateji diyince aklıma geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

- Heroes of Might and Magic 3. Evet 4'ü çıktı 5'i çıktı ama 3 en babası. "Valla oynanır he" diyosanız ek paketlerini de içeren sürümünü edinin. COMPLETE SET diye gçeiyo sanırım adı, içinde asıl oyun, Armageddon's Blade ve Shadow of Death eklenti paketleri var. Gerçi muhtemelen biliyosunuzdur bunu.
- Rise of Nations ve ek paketlerini deneyebilirsiniz. Uzuuunca zamanımı yiyodu benim, "oyunu göçertecek kadar adam yapacam" diye direttiğimden.
- Red Alert 2 ve Yuri's Revenge pakedine bakının. "Lan ben yenecem" diye hırs edip saatlerinizi harcatır bikaç defa oynatıp.
- Homeworld ve Cataclysm ek pakdini de deneyebilirsiniz. Çooook eğlencelidir aslında. Epik bi hissi var zaten oyunun. Yalnız bi taraf biliyo, öbür taraf bilmiyosa çok sıkabilir bilmeyeni :P
- Dungeon Keeper II. Bu oyun hakkında söylencek çok şey var ama en önemlisi, XP'de çalışmıyo olabilir. En son çok sorun çıkarıyodu diye hatırlıyorum.

Edit: Oha netten çekcekmişsiniz. Freeware oyun yok öle pek bildiim :/
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
abi alakasız olcak ama şöle kareli defterden bi ortasından koparılmış bi yaprak, sonra altıgen bi kurşun kalemi zar haline getiriyorsun. bir adet de silgi alıosun yanına. ey gidi ne güzel oyundu o. deli ülke fethediodun. öyle. yanyana strateji diyince aklıma geldi.

hrehe evet hatırladım çok iyi idi. bizde oynardık.

neyse stronhold crusader de karar kırdık yine de sağolun.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

abi isimden kaybediyordu o oyun ya.

ÜLKE FETHETMECE OYNUYORUZ HADİ

pöfdsf. ama güzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...