Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paramkayboldu.com

Crawler

Öne çıkan mesajlar

bakkala gidip bozdurmayı dene..

şöle diyeceksin "100yetele bozabilir misiniz" tabi sihirli kelimeyi unutmuyorsun "...lütfen?"

adam bozacaktır. ama eğer dersen ki "100yeteleyi 5likler halinde bozabilir misiniz lütfen?" adam seni bozabilir.

repeat after me: "100yetele bozabilir misiniz lütfen?"

sihirli kelime önemli..
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
bakkala gidip bozdurmayı dene..

şöle diyeceksin "100yetele bozabilir misiniz" tabi sihirli kelimeyi unutmuyorsun "...lütfen?"

adam bozacaktır. ama eğer dersen ki "100yeteleyi 5likler halinde bozabilir misiniz lütfen?" adam seni bozabilir.

repeat after me: "100yetele bozabilir misiniz lütfen?"

sihirli kelime önemli..

bizim bakkal çok iyi. bazen 100lük verip 100 tane birlik yaptırıyoruz, evdeki bozuk para kutusuna atıyoruz sonra onları ihtiyacı olan kullanıyo. bi keresinde votka almıştım o kutudan aldığım paralarla 30 küsür milyona.
Sosyal ağlarda paylaş

birinde kaybın var diğerinde yok. hangisi daha mantıklı?

sabahtan akşama kadar bakkala gidip 5 ytl'lik bozuk paralar toplayıp sonra evde onları kontrol etmek gibi bir atraksiyona girmeyi düşünüyorsan o senle ilgili bi sorun.

bence site gayet güzel. cebime biyerden 5 ytl girince açıp bakıyorum 4 saniyemi alıyor. kaybım yok bişeyim yok. en önemlisi kazanmak gibi bi hırsım yok. kazanırsam kazanırım mis gibi.

imlalar, fazla kelimeler vs.vs.vs.
Sosyal ağlarda paylaş

bunu gazetede de okumuştum 1.5-2 hafta kadar önce,

amacı sadece isim yapmak,adam kendi açıklamıştı gazeteye.işte bazı siteleri görüyoruz farklı fikirlerle ortaya çıkıp basit şeylerde olsa isim yapıp piyasada kalıcı oluyorlar,bende bunu yapmak istiyorum falan demişti.

Parayı İstanbul'da harcandığında o akşama kadar Edirne'ye bile gidebilir diyordu vs.

Ürünleri de sponsor karşılıyor sanırım,zaten kolay kolay vermez o ürünleri :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...