Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkcell'in mobil internet Hayvanlıgı

dieevil

Öne çıkan mesajlar

turkcell faturalı hat sahıbıyım nasılsa cok da bı para degıldır dıe pazar gunlerı dısarda oldugum ıcın mecbur sahıbınden.com a gırmek zorunda kalıyodum.
bu ay faturam da 43 YTL mobıl net fıyatlandırması gordum oha dedım ne oluyor

aradım musterı ılıskılerını karsındakıne bozuk atmaya megıllı bı hanım kızımız anlatıyor sole bole . la bunun mb ı ne kadarkı dedıgımde

turkcell serefsız paket almayanlara KB basına (dıkkat cekıyorum KB) 0,007 kurus olarak gecıyor buda MB a 7 YTL ye gelıyor

Turkcell gene yaptı yapıcanı kazıgı soktu orama baydırdı artık lımıtsız nete 39 ytl verılen bı ulkede mb a 7 lıra verıyoruz fena hallerdeyız vallahı
Telde nete baglanabılcek butun herseyı sıldım attım valla
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu açık gözlü olucaksın ve okuyacaksın her anlaşmayı yoksa geçirirler zaten dünyanın en pahalı telefon görüşmeli uzun yıllar sadece ülkemizde yapıldı ve bütün bu telefon şirketleride eski yıllarda yani ilk geldikleride yeterince geçirdiler o kadar geçirdiler ki şimdiki beleş veya bedavamsı kampayaları bu sayede ön plana sürüyorlar kaldı ki türkcellin çoçuk reklam furyasına girmiyorum bile neyse sana 1 seferlik geçmiş olsun : )
Sosyal ağlarda paylaş

0.007 YTL demeye çalışmış sanırım arkadaş, 0.7 kuruş yani.

Avea da 10KB başına bir kontör alıyor mesela, Vodafone tarifesini bilmiyorum da çok da ucuz değildir. Turkcell'de 100 MB 9 YTL, 1 GB 35 YTL gibi paketler var, normalde aylık paketler ama sıkışırsan ayda iki kereye kadar da alabiliyorsun.

Tarifeleri açık seçik belli yani adamların, avantajlı paketleri de var, gizli kapaklı bahaneler üretip de para yazmış değiller ki? Onlarınki hayvanlıksa araştırmadan iş yapıp sonra adamlara hakaret etmek ne ola?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...