Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sims 3

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

bu gidişle sims, bir nevi sim city e dönecek zaten. anlattıklarına göre bu sefer içinde serbestçe dolaşabildiğimiz ve diğer insanların birbiriyle etkileşimi olan yaşayan bir kasaba yapmışlar, ona bir de şehir merkezi eklenir şimdi gökdelenler falan. yani kendi kurduğun şehrin içinde yaşama fırsatı verirler. artık diğer karakterleri random olarak nasıl yerleştirirler bilmem ama kassalar yaparlar herhalde.

yada hepsi bir tarafa, en sonunda sims mmo olarak çıkar karşımıza.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Çıkış tarihi 2 Haziran değil mi bu meretin, nasıl erken çıktı ki, eksik gedik sürüm olmasın? Genel bir hoşnutsuzluk var ayrıca okuduğum kadarıyla, koskoca Sims 3 sadece 5GB hem, System Requirements da baya düşük gözüktü. Laptop/eski bilgisayar ile oynayacak kızlara-çocuklara güzellik diye kasten yapmış da olabilirler tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
endless_night said:
yine oyunu açtım 20dk oynayabildim sıkılıp sildim

20dk? karekteri ozenle yaratmaya kalksan 20dk ni alir, ev yapmak vs. falan, onu bile yapmadiysan cidden bu seri sana gore degil sdf.

oyunu zaten sevmiyorum.yeni çıktı bakıyım falan diye indirdim normalde zaten oynamam adettendir diye indirip arşive aldım :P
Sosyal ağlarda paylaş

oyun fena degil, grafikler sims 2 den biraz daha iyi, asil olay neighborhood'a hic cikmadan hareket edebilmek, o super olmus.

Ama yeni serinin ilk oyunu oldugu icin cok cok cok az kiyafet, esya vs. var. Oyun bombos geldi son expansion pack'li sims 2 den sonra.

Community yeni yeni seyler yapinca cekilir olur bu oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...