Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blood Bowl Pati Squad [Registration Open]

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

2. Yari

B)- : Tekrar merhabalar sayin seyirciler, 2. yariya hemen gecelim vakit kaybetmeden

:)o : Sansalcim vakitten bol neyimiz var, biraz agirdan alalim abi, boyle de olmaz ki

B)- : Hocam dogru diyorsunuz ama mac cok heycanli, o acidan dedim ben

:)0 : Macta heycanli olan tek sey HAMZAnin ne zaman hata yapacagini tahmin edip dogru bilmek

B)- : Ha ha ha harikasiniz bugun yine hocam, neyse 2. yari basliyor...

:)o : Simdi sansalcim, burada guzel bir dizlis var. Hemen topu HAMZAYA ulastirip kanata acmasini saglayip sayi yapmak. Bu plan hem karsida, hem de sizde az oyuncu varken cok etkili olur, sahada cok daha fazla acik alan var cunku.

B)- : Bence de harika bir plan bu hocam... izleyelim ne oluyor...

:)o : Beklendigi gibi top cok guzel sekiyor Sansalcim, Hamza da cok guzel topu tutuyor

:)o : Sakir burada cok guzel bir kosu yapip hemen rakibe perdeleme yapiyor, boylece de Fenasiye verilecek bir top hemen onun ileriye kosup ilerleyebildigi kadar ilerlemesini saglardi..

:)o : Ama gel gor ki HAMZA birakin topu atmayi, Fenasiye topu elle vermeyi bile basaramiyor... top yere dusuyor ve turnover oluyor, sira karsiya geciyor hemen... bu aciktan da cok guzel faydalaniyor godzillalar...

:)o : Sansalcim, gordugun gibi bosluk olur olmaz hemen rakip butun adamlariyla ileriye cikti, topu da mis gibi kapip ileri gitti skinkleriyle

B)- : HA HA HA Hocam, resmen cocuktan seker alir gibi aldilar topu HA HA HA

:)o : Valla Sansalcim cocugun elinden seker almak degil bu, once agzina dirsek atmak, hemen arkasindan belini omzunda kirmak sonra da sekerini almaktan baska birsey degil bu.

B)- : Hocam ama burada PAWS li oyuncular guzel defans hareketleri yapiyorlar, guzel perdeliyorlar...

:)o : Hareket cok iyidi evet, ama Fenasinin ayagi kan havuzunda kayip yere dusmesi karsi tarafa yine bir turnover verdi ve cok basarili bir koruma hatti olusturup hareketi tamamlayabildiler Sansalcim. Cok aci bir olaydi bu, PAWS Teknik Direktoru olmak istemezdim

B)- : Evet Hocam, zaten Azmodaii mac boyunca kafasini sallayip HAMZAnin adini tekrar edip edip ilginc ifadelerde bulunuyordu agiz okuma yeteneklerim bana dogru bilgi veriyorsa...

:)o : Az bile yapmis...

B)- : Ve hocam mac oldu 3-0.

:)o : Bu macin kopma noktasiydi artik Sansalcim, bundan sonrasi cok kotu geldi.

B)- : Takimlarin tekrar dizilisine bi bakalim hocam.

B)- : Bu dizilis su ana kadarkilerden cok farkliydi, neden sizce?

:)o: Farkli olacak tabi, Adamlar baktilar pasli oyun hic olmuyor, hemen Kafes oyununa basvurdular.

B)- : Top ta cok sakat yere dustu hocam...

:)o : Evet, biraz daha sekse disari cikacakti ve PAWS istedigi oyuncuya topu direkt verebilecekti.

:)o : Burada HAMZA geri kosup topu yakaladi, Skinkler sagli sollu girdi, Godzilla hatti da PAWS'in guclu savunmasini biraz geri itti ama kafesi kiramadilar.

:)o : Sonra HAMZA cok guzel bir duz kosu yaparak Zeker'in yanina kadar geldi, yapmasi gereken tek sey topu Zeker'e vermekti, ama soz konusu pasor HAMZA olunca top bambaska yerlere dustu.

:)o : Sonra hemen kapanan Godzillalar topun etrafini bir guzel sardilar, ve arkasindan da olabilecek tek sey oldu...

B)- : Hocam 4-0 oldu.

:)o : Gercekten de oyle oldu.

B)- : Son oyun cok ilgincti hocam, HAMZA taraftarin da tepkisi ile karsilasinca Kocuna resmen yalvardi son bir pasli oyun icin ve elinden geleni yapacagina soz verdi.

:)o : Ve Azmodaii bu teklifi kabul eti Sansalcim, yogurdu ufleyerek yemek yok onun kitabinda belli ki.

B)- :Yine harika bir dizilis hocam, pasor iyi olsa avantaj getirir, iki taraf ta 9'ar kisi, sahada daha cok alan var falan filan...

:)o : Burada cok ilginc bir olay oluyor Sansalcim, Godzillalar topu yuksege ve yakina atinca topu PAWS li oyuncular birer adim ileri cikabildiler, ve cok daha avantajli duruma gectiler.

:)o : Gordugunuz gibi guzel bir dizilis oldu, Takimin yapmasi gereken tek sey yukarida Ceng'i ileri cikartip, karsi tarafin savunma hattini kontrol altinda tutup HAMZAnin iyi bir pas atmasi

:)o : Kisaca plan bu, yukaridaki gibi, ama bakalim ne oluyor... soz konusu pasor HAMZAyken. Bu arada Ceng cok guzel bir sekilde rakibini kenara itip pozisyon aliyor.

B)- : Evet hocam harika bir kosu...

:)o : Ama bak ne oluyor...

:)o : HAMZA tam acik alana geciyor. etrafinda HIC oyuncu yok ve topu tam atarken GERIYE dusuruyor Sansal. 1. Lig aticinin yapacagi is degil bu... resmen husran, resmen izdirap. Hayal kirikligini oyuncularin gozlerinde gorebilirsin Sansalcim

B)- : Seyircilerimiz de gordu hocam...

:)o : Eh tabi ne oluyor? Bosta kalan topu skinklerden birisi hemen kosup hoooooop kapiyor

:)o : Ve mac 5-0 oluyor.

B)- : Guzel macti ama simdi hocam

:)o : Evet aslinda guzeldi. Bol bol Kan vardi, biri rahmetine kavustu, bol bol gol vardi, pozisyon vardi, akilli oyun vardi, beceriksizlik yuzunden hayata gecemeyen bir suru guzel fikir vardi.

B)- : O zaman hocam PAWS LTD'e gecmis olsun diyoruz ve haftaya gorusmek uzere. Bu arada sayin seyirciler, biz artik bu maclarin yayin haklarini aldik ve bundan sonra size canli yayinda anlatacagiz. Herkese iyi aksamlar, iyi uykular.

:)o : Iyi geceler.

------

Simdi mac cok cok cok kotu gitti, benim taktiksel olarak cok buyuk hatagimdan ziyade cok cok cok kotu atilan zarlar soz konusuydu. O kadar cok re-roll hakki kullandim ki onlar bile ise yaramadi. Hamza cidden inanilmaz sanssizdi bu mac.

Onun disinda ben de bir cok sey ogrendim. Koruma cemberi alan rakibimden guzel taktikler kaptim, bidahaki macta uygulamaya calisacagim bunlari daha guzel bir sekilde. Ayrica kendi rankingime yakin adamlarla mac yapacam bundan sonra :P

Maca gelirsek, macin adami bizim takimdan CENG secildi ve 5 xp verildi. 3 xp daha alinca level atlayacak ve skill verebilecez. Sakir de 2 xp aldi, adam oldurdugu icin o da.

Bundan sonra butun oyunculari sahada ayni yere koyacam bu arada, karisiyor cunku, anlatim yaparken herkesin oyuncularini daha iyi takip edebilmek adina.

Mactan 60,000 Gold kaldirdik, ve bununla 1 tane Linesman aldim. adi da CONS.

Onumuzdeki macta Lexius ve Haci Arif yok. Biri bacagini, biri de kalcasini kirmis. Doktor da alamadim daha takima, para yok, bidahaki maci kayipsiz kapatirsak eger 1 tane de fazladan yedek oyuncumuz olacak ve ben doktor alabilecem, boyle ce en azindan biraz daha sansimiz olabilecek.

Humanlar zormus, herseyden azicik var ama bir noktada yeterince iyi degiller. Karsimdaki rakip cok gucluydu, strsi bariz ustundu ve cok zor mucadele ettik. Yine de gittigi yere kadar gidecez bu takimla.

Bidahaki maci sizlerden biriyle oynarsam harika olur, eglenceli olur. Takim yaratin biraz oynayin oyunu, ogrenince de Ranked ligde bir takim yaratin ve bana pm atin, mac yapariz hemen :)

Merak ediyorsaniz oyunu biraz daha arada goruntusuz, yaziyla cok ozet o maclari anlatabilirim size. bir tane orc takimim var, bir tane de dwarf takimi yapacam, kendi capimda oynamak icin, dilerseniz arada onlarin da progressini size anlatirim :)

Macin istatistiklerine gelince...

G - Games
Cp - Completed pass
Td - Touchdown
It - Interceptions
Cs - Casualty Inflicted
Vp - Valuable Player
Sp - Star Points

Eger Hamza paslarinin yarisini tamamlasaydi, su anda level atlamis bir QB miz olacakti :P

Neyse artik.

MACIN ADAMI: Sakir. Herif adam oldurdu yahu. Var mi otesi?

MACIN OKUZU: HAMZA. Parcaladin, mahfettin bizi HAMZA.

Bidahaki maca 1 kisi eksik cikacagiz :(
Sosyal ağlarda paylaş

Consicons Lidıl Cört

Pozisyon: Oyun kurucu

Harlemin karanlık köşelerinde, çete savaşları, uyuşturucu batakları ve osuruk bombası şakaları arasında büyüdü. Çocukluğu çeteler arasında kavgalarla, polisten kaçmalarla, çeşitli nezaretlerle ve kız peşinde koşarak geçti. Genç yaşta uzun boyu ve zabıtadan kaçmakla doğal spor gelişen kaslarıyla dikkat çekerek bir kenar mahalle koçu tarafından takıma alındı. 2 sene kenarda beklemenin ardından hocasına küserek intikam için kızına tecavüz edip doğruca hapsi boyladı. Kendisini bir koli içine koyup hapisten dışarı kargolatarak kaçmayı başardı ve meksika sınırına kadar uçan balonla polisi atlattı. Şimdi güney amerikanın tropik takımlarından birinde hayatını kazanmak için oynamakta.

Saha içinde oyun kurucu mevkinde oynamakta. Aşırı agresif ve hırslı oyuncu. Çok hızlı, ve çevik ama fiziksel açıdan çok güçlü olmadığından daha çok kaçak oyunu tercih ediyor. Zaman zaman rakibe pislik yapmaya meyilli. "Güzel" ya da en azından "kabul edilebilir" düzeyde bir dişi oyuncu görürse oyunu bırakıp onu takip eder.

Alkole ve kızlara aşırı bağımlılığı var, pek çok tecavüze yeltenme ve taciz suçu olduğu sanılıyor. Resmi çeken de zaten bayan bir fotoğrafçıydı:

Sosyal ağlarda paylaş

Ippo'daki hawkın BG si olmuş resmen.
Yanlız 5sp almışız. Ah Hamza yaktın bizi.
Takımın yıldız oyuncusu Çeng'in maç sonrasındaki yorumu.

Yeni Hocamız ile ilk maçımızdı. Henüz birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Bu ağır yenilginin faturasını hemen ona kesmek bence yanlış olur ancak yıllardır bu takımda olan oyuncuların daha iyi mücadele etmeleri gerekirdi. Önümüzdeki maçlara bakacağız. Hamza yaktın bizi!.

Takım Hamzadan hoşnut kalmadı acilen kampa sokulması gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Özellikle de maçın başında karşı takımdan birini Karacaahmet Mezarlığı'na geziye gönderek takımıma avantaj sağladımı düşünüyorum. Fakat maalesef takımda yer alan bazı oyuncuların isim vermek istemiyorum kötü oynaması yüzünden mağlup olduk. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız. Hamza yaktın bizi, takımı rezil ettin.

Ayrıca buradan bayağan arkadaşlara sesleniyorum, çok güçlü bir yapıya sahibim buluşalım, tanışalım, sizleri minibüsümle gezintiye çıkarayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Gûlyabani:

Hor görüldü, aşağılandı, işsiz kaldı, unutuldu...

Gûlyabani, hepinizi küçükken ödünüzü bokunuza karıştıran karakter. Evet o. Hani o karanlık bahçede çıkıp da yürüdüğü sahne. Hah bu o işte.

Bir türk miti, vahşi, korkusuz, %100 yerli. Sakallı, dev, ayakları ters, insan eti yiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...