Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20lik diş...

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
adı niye 20'lik diş, 20 yaşında çıkmamasına rağmen? çünkü; 20 kere öttürüyor bazılarını.

bu adı zikredilen dişin çıkması için ağlayan, göz yaşı döken ne yiğitler gördüm. ilkokulda süt dişlerini banyoda kendi söken birisi olarak, ileriki yıllarda bu tip sorunlar yaşamadım ama. sadece arkadan gelen dişler, diş etini parçalarken çok sevdiğim kıtır ekmekten uzak kaldım.

ne acaip lan düşünce, insan atın dişlerine bakıp değer biçiyor; ama at insanın dişine bakamıyor. niye? çünkü; çıkan dişine destan yazabileecek kadar artiz olan insan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Ben kasımda mı ne çektirdim 2 tane; biri alt çenede yatık, biri üst çenede düz ama diş etinin altında. Çenemdeki yatık olan bikaç senedir yanağımı yırtıyodu fazla önemsememiştim bu seneye kadar.
Ağrısı, acısı bi şey diil de, diğer sağlam dişleri zorlayıp çabuk çürümelerine neden olma gibi pis bi huyu var yirmiliklerin. Tabii düzgün çıkmıyolarsa. Eğer düzenli olarak gittiğin bi dişçin varsa ona bi görün derim. Yoksa da iyi bi tane edin kendine. Sonradan zorluk çıkarmasın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...