Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sahibinden.com vb sitelerden komik araba ilanları

prozzak

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
e öyle? pazarlık yapılır yani.

burada arkadaşın algılamadığı alt-orta sınıf arasında kalan leş bir kesime hitap etmesi. kontörlü iphone 5 ciler buna halleniyo işte.

ayrıca sen istersen roket atar taktır, arabanın piyasası neyse odur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
BMW min adı Bavyera Panteri dir :-)…
Bavyera Panterim kapalı garajımda özenle muhafaza edilmiş, büyük bir titizlikle kullanılmıştır…
Kışlarını kapalı garajda üstü brandalı geçirdiği için, üzerine ve tekerleğine kar suyu değmemiştir…
Bavyera Panterim benim için A noktasından B noktasına ulaşmak için kullanılan bir alet değil, hayatımın en keyifli anlarını yaşamama vesile olmuş bir dostumdur…
Hiç ihtiyacım olmadığı halde yaptığım bir test sürüşü sonrasında 184 beygir, 380 Nm tork ve yol tutuşundan aldığım keyif neticesinde BORUSAN dan (Ozan DURAK aracılıyla) alınmıştır… Ozan Beyi tanıyanlar beni ona sorup benim titizliğimi ve Bavyera Panterime olan aşkımı teyit edebilirler…
Evin 3. Arabasıdır… Bu nedenle ihtiyaçlar için değil, keyif için, keyifle kullanılmıştır… Bu nedenle km. si düşük kalmıştır… Gardrobunuzda özel kılıfıda özel günler için sakladığınız, her güne giymediğiniz bir elbiseniz varsa, Bavyera Panterimde işte öyledir... Yeni sahibine sıfır bir araç almış olma hissi yaratacak eşsiz bir otomobildir...
Bozuk bir yola hiç girmemiş, ağır trafik altında hiç ezilmemiştir…
Ankara ye en son gelen E90 kasa BMW olma özelliğine sahiptir… Bu nedenle Ankara’ nın en yeni ve en bakımlı E90 Kasa 3.20d BMW sidir…
Kullanıldığı aylarda her hafta aynı yerde aynı kişi tarafından, benim gözetimimde özel BMW şampuanları ve bezlerle yıkanmış, hızlı cilası yapılmış, 2-3 ayda bir 3M ürünlerle boya koruması yenilenmiş, ilk günkü görünümünün mükemmelliği muhafaza edilmiştir…
Kazası, çalışmayan herhangi bir donanımı, değişen-boyanan bir parçası, çiziği-eziği yoktur... BORUSAN Showroomlarındaki gibidir...
Bakımı tam zamanında BORUSAN da yapılmıştır… BORUSAN araç sahiplerinin servise girmelerine izin vermezken, ben aldığım özel izinlerle Bavyera Panterimin bakımını yanında izlemekle kalmadım, önlük giyerek ekip şefinin gözetiminde yapılan işlemlere iştirak ettim… Bu anlara ilişkin fotoğraflar mevcuttur… Bir sonraki bakımına kadar yaklaşık 20.000 km. hiçbir masraf yapmadan kullanılabilir durumdadır…
Muayenesi 20.10.2014 tarihinde yapılmış olup, 20.10.2016 tarihine geçerlidir...
Bu performansı bu yakıt tüketimiyle nasıl sağladığına hep şaşırmışımdır… Yaklaşık 5,5 – 6,5 Lt/100km. 280-290 krş./km. yakıt tüketimiyle bir depo ile 1000-1100 km. yol yapmaktadır… Yılda 15.000km yol yapıldığı taktirde 1.6 benzinli bir aracın vergi+yakıt maliyetinden daha ekonomik olmaktadır…
Bavyera Panterime aldığım tüm yakıtlar tarih-istasyon-km bilgileriyle exel tablosu formatında kayıtlıdır… Her aldığım yakıt sonrasında yakıt tüketimi lt/100km. ve tl/km bazında hesaplanmış durumdadır… Ayrıca yine Bavyera Panterimle yaptığım uzun yol yolculuklar ayrıntılı bir şekilde kayıtlıdır… Yeni sahibine bunlar Bavyera Panterimin öz geçmişi olarak verilecektir…
Günde 1 paket sigara içen biri olamama karşın Bavyera Panterimin içinde sigaranın adı bile telaffuz edilmemiştir…
Confort modeli, Zenon Far ve Sunroof dışında en dolu versiyonunu temsil etmektedir. Navigasyon, DVD, Far-Yağmur-Lastik Basınç-Park Sensörleri, Runflat (Patlamayan) Lastikleri, İç-Dış Aydınlatma Paketi, Confort Edition Line paketi vardır... Orjinal ekipmanlarının tamamı bagajındaki orjinal yerlerindedir... Aydınlatmasının çok başarılı olduğunu, bu nedenle Zenon Farın eksikliğini hissetmeyeceğinizi ve BMW Angel-Eye gündüz aydınlatmasının mevcut olduğunu söylemeliyim… Ayrıca 3 serisinin sunroofu WC penceresi gibi küçücük bir pencere olduğundan sadece sunrooflu diye kullanırken varlığını hissetmeyeceğiniz sunrooflu alternatiflerine bidolu fark ödemeniz hiç de takdire şayan olmayacaktır...
Göğsündeki kocaman ekranı ister Türkçe seslendirmeli navigasyon olarak kullanabilir, isterseniz de (hareket halindeyken de dahil olmak üzere) dvd formatındaki filmleri izleyebilirsiniz… İsterseniz ekranı bölüp aynı zamanda araç bilgisayarı veya seyahat bilgisayarı olarak da kullanabilirsiniz… Donanımındaki 16GB hafızasında, film ve müzik depolayabilir, bunları seyahat esnasında kullanabilirsiniz…
BMW için çok özel ve külfetli olan iç-dış aydınlatma paketi, piyano black göğüs kaplaması, spor deri direksiyonu mevcuttur… Confort Edition paketi kapsamındaki alüminyum kaplamaları özellikle siyah renk üzerinde Bavyera Panterime özel bir şıklık, zenginlik ve 5 kasasına benzerlik katmaktadır… BMW de siyah renk genellikle opak olmasına karşın Bavyera Panterim metalik siyahtır… Buda eşsiz bir güzellik oluşturmaktadır… İç aksamı siyah, koltukları ise bej terletmeyen kumaş kaplıdır…Bej kumaşlar aracın içinde ekstra bir konfor oluşturmaktadır... Bej kumaşların sağladığı ferahlık sunrooftan daha fazladır... Bavyera panterimin diğer resimlerini facebook dan benim profilimden fotoğraflar albümlerime girip “Bayyera Panterimiz” dosyasından inceleyebilirsiniz…
Bunca övgü Bavyera Panterimin kolay satılması için değil ona olan aşkımdan ibarettir… İlkbahar aylarında almak üzere yeni kasasına heveslendiğim için satmaya niyetlendim ama üzerine 70.000-80.000 TL daha verip üstüne navigasyon-multi medya keyfinden mahrum kalmayı hiç de takdire şayan bulmuyorum aslında… Onun için fiyatı indirimi için beklentinizi yüksek tutmayın lütfen... Hakettiği değeri bulamadığını düşünürsem memnuniyetle Bavyera Panterimin brandasını çeker kapalı garajımda kış uykusuna yatırır, ilkbahar aylarıyla birlikte sefasını sürmeye devam ederim...
Bana 7 gün 24 saat her türlü ulaşabilirsiniz… Tüm mesajlara mutlaka dönüş yapacağım… Türk Telekom Genel Müdürlüğündeki yöneticilik görevimin gereği yoğun iş tempom nedeniyle telefona cevap veremediğim zamanları lütfen yanlış anlamayın ve tekrar aramaktan çekinmeyin… Alıcı olmanız şart değil, müsait olmam halinde Bavyera Panterim hakkında düzeyli olmak kaydıyla, sohbet etmek bile bana keyif verir…
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bavyera-panterime-yeni-sicak-bir-yuva-ariyorum-fiyat-dustu-180057924/detay
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...