Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuracagimiz Paticik Guildi (11. sayfada Isim ve Detay geyiklerini baslandi)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

ben de heyecanla bekliyorum
ırk elf olcak kesin de karaktere tam karar veremedim hırsızlık olayı belirginleşsin de o var kafamda, o olmazsa okçu ya da büyücü tarzı bişi olurum heralde

guildle ilgili büyük kararlar vermek için erken olduğunu düşünüyorum daha bir sürü şey muallakta, bi open beta başlasın da duruma göre şaparız
Sosyal ağlarda paylaş

sayimiz simdiden hic fena degil :D Tuncaya katiliyorum, detaylari konusmak cok zor simdiden. Beta olup gorene kadar da anlami yok, cogu guild simdiden okcularini suvarilerini falan belirlemis ama gercek su ki eger mouted mage / swordsman kombosu imba olacaksa (mesela) herkesi ondan yapip ezeriz sdafg.

Ayrica satmam, dedikleri hadise SWG ve EvE de 4 yil once talihsiz bir olaydi :P WoW guildimde yer alanlar bilir ciddi islere ne kadar cok sarilabilecegimi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende kesin başlayacağım oyuna. UO'nun oynadığım MMORPG ler arasında yeri çok büyük. Zira MMORPG olarak ilk oynadığım oyundu ve O zamanlar orta 2 veya 3'tüm. Ayrıca Cove'da ve genel olarak sanane'de insanların RP yapması beni oyuna ayrıca bağladı. Ve 23 yaşında biri olarak düşünüyorum ki bu eskiden kalma tutkuyu devam ettirebileceğim tek oyun Darkfall olacak. Bende vurkır'dan çok, insanlar arası etkileşimin fazla olacağı bir rol istiyorum. Bunu da oyun çıkınca veya beta'ya girince görebileceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun ciddi bir hale gelmiş gibi görünüyor. ben en iyisi takibe başlayayım :) İçimde şu günlerde yoğun bir UO özlemi dönüyor. ama artık UO çok eskidi ve bugları aklıma geldikçede soğuyorum. Bana UO'nun atmosferini bu oyun yaşatabilir diye düşünüyorum.

Bu sebeplen yaz benide listeye :) zaten boş gezenin boş kalfasıyım bari mmorpg'de bi baltaya sap olayım :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben mercenary guildi kurcam, korsanlik yapcam, uzun wow yillarindan sonra hareket eden herseye saldirip lootlamanin/lootlanmanin tadini cikartcam

surekli aksiyon garantisi varsa gelirim ben de, ama siz aksiyon cikartmazsaniz ben ariza cikartirim ehu

edik; osi de essek gibi lagle feluccaya gecmeye korkarak gecirdigim gunlerden sonra elimin altinda boyle bir baglanti varken maden kazasim yok pek. craftingle isim olmaz yani bir sure, tuttugumun beline vururum kazmayi =]
Sosyal ağlarda paylaş

oyun patlamasın da.

okuduklarıma göre çok güzel. uo yu hiç official serverda oynayamadım diye çok üzülürdüm, işalla full pvp, full loot, full crafting, şehir kurma vs den vazgeçmezler.

saatlerce amaçsızca sadece mavi skill up yazısını görmek için ingot eritmeyi ağaç kesmeyi özledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel güzel baya kalabalıklaşmışız. Oyun içi koyulan görüntülere baktım ben de bugun ilk defa, o interface in çok rahat customizse edilebilmesi falan filan çok tatlı olmuş. Grafikler de gayet yeterli gözüküo. Oyun da anlatıldıı üzere vaadettikleri şeyler gayet var. Zaten bug olur sorun olur onlar bişey değil.Sandbox sonuçta her türlü eğlenicez. Güzel olucak güzel. Bi oyun tarihi belirlensin aramzdan bi kaç kişi şanslı çıkıp Betaya kabul olsun, o zaman daha bi detaylı hallederiz isimdir ne yapıcamızdır vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
bu sandbox'tan kastınız UO misali no senaryo yes ekşın mantığımıdır? yani quest kasıp sonra o questlerin metinlerine kasıp "acaba noluyo lan öle oynuyom ama?" modundan tamamen uzak mı? öleyse yalarım bu oyunu. bıktım quest text okumaktan!

sandbox demek lineerligi olmayan, istedigin sekilde karekterini istedigin hikaye ile gelistirebilmen demek.

Gercek anlami: Herkese, herseye istedigin yerde, istedigin seyi yapmak. (bkz: Brit mezarligi pklar basti!)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...