Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuracagimiz Paticik Guildi (11. sayfada Isim ve Detay geyiklerini baslandi)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

- Azmodai
- Cuce
- Codmaster
- Mortis
- Asteroth
- Tunca
- Narsil
- Dreagloth
- Quel Thul
- Moriq
- Dregoth
- Masteis
- Jaan
- Tunch
- Gerge
- Arcane
- MADBOY
- Aquila
- Pluton
- Tarist
- Lidriel
- Rajinhear
- Xenocide
- Nefr
- Jadelith
- Sifkal
- Kickapoo
- Apple

28 kisi. Eger oyun guzel cikarsa Dark, pop falan herkesi kandirmaya calisacam, belki 50-60'i buluruz ;)

(bu arada revenant ve elesso sizi yazmadim yorum yapmissiniz diye, sizi de yazarsam 30 oluyoruz sdf)
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
hyperion olarak ezeriz onlari, sorun olmaz.

Hocam anlamadığım bir kaç konu var biraz aydınlatırsan sevinirim
Hyperion alt loncalara sınırsız özerklik mi tanıyor ?

Veya Hyperiona ait olmak guildleri kısıtlamaz mı ?

Yani örnek veriyorum bir guilde savaş açacaksınız ama yukardan açmayın emri geliyor ve üstüne sürekli vergi veriyorsunuz,

Neden guild bağımsız değilde Hyperion/Wessex'e bağlı onu merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Tam olarak ne tarz kısıtlamaları olucaktır hyperion un bilmiorum ama duyduğum kadarıyla baya bir özgürlük tanıyormuş hyperion adamların amacı zaten feodal bir krallık kurmak tüm dünyayı ele geçirmeye calıscaklar tahminen o yüzden savaş açmak çok zorlamaz. okadar cok adamları varki neyden zevk alıcaklar anlamıorum sizce 100 vs 500 mü zevklidir yoksa 500 vs 100 mü ben az kişili tarafta olup savaşmaktan zevk alırım öle zerg mantıgında adamlara 5 e 1 dalıp ezmekten değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiiki bağımsız olunca korumasız kalınıyor ve Hyperion'un koruma sağlacağı açık.

Ama şu topicte bile ortak bir karar olmadığından (ne bileyim misal pk klanı veya pk killer klanı vs ) üyelerin biraz fazla bağımsız olacağını çıkardım. Bu Hyperionla çıkar çatışması yaratmaz mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...